Представники агропромислового комплексу України стали амбасадорами всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України. Сталий розвиток», організатором якого є онлайн-видання AgroPortal.ua.


«Всеукраїнський конкурс «Неймовірні села України. Сталий розвиток» отримав підтримку серед професійної спільноти. Сформувався пул прихильників сталого розвитку сільських територій країни, який ми об'єднали в ком'юніті амбасадорів», — зазначає керівник онлайн-видання AgroPortal.ua Алла Стрижеус.

За словами організаторів, амбасадори конкурсу стають неформальними популяризаторами українських сіл.

«Амбасадор — це не офіційний статус. Це внутрішнє відчуття українськості й готовність популяризувати села на особистому рівні в в своїй щоденній роботі», — каже координатор всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України. Сталий розвиток» Іванна Панасюк.

Більше про амбасадорство — за хештегами #incredible_villages_of_ua #sustainable_ambassador 

Знайомтеся, амбасадори неймовірних сіл!

Метою конкурсу «Неймовірні села України. Сталий розвиток» є сталий розвиток сільських територій задля збереження екосистеми та біорізноманіття, соціальної відповідальності як місцевої влади, так і діючого бізнесу та економічний розвиток регіонів.

Головним партнером конкурсу виступає Посольство Королівства Нідерландів в Україні.

Приєднуйтеся до Facebook-спільноти «Неймовірні села України»!

Стартує Всеукраїнський конкурс Неймовірні села України. Сталий розвиток Стартує Всеукраїнський конкурс Неймовірні села України. Сталий розвиток Онлайн-видання AgroPortal.ua у партнерстві з Посольством Королівства Нідерландів в Україні оголошує про старт прийому заявок на участь у Всеукраїнському конкурсі «Неймовірні села України. Сталий розвиток».