Онлайн-видання AgroPortal.ua спільно з компанією AgriLab та за підтримки Науково-методичного центру вищої та фахової передвищої освіти України оголошує про проведення всеукраїнського конкурсу для студентів аграрних закладів освіти та молодих фахівців «Здоров’я поля».

Формат: учасники конкурсу мають запропонувати ідеї та рішення для покращення здоров’я поля та мінімізації виробничих ризиків через впровадження ресурсоощадних технологій, агробіотехнологій та цифрових інструментів.

Мета: пошук рішень ефективного менеджменту поля для покращення його здоров’я та підвищення прибутковості.  

Учасники: студенти аграрних та інших навчальних закладів усіх рівнів акредитації, а також молоді фахівці, які закінчили навчання в 2017-2020 роках. Приймаються також колективні роботи із зазначенням відповідальної особи.

Головний приз: 50 тис. грн на особистий розвиток та реалізацію проєкту з покращення здоров’я поля в господарстві AgriLab Farming в команді компанії AgriLab.   

Фіналісти, які посядуть 2-ге та 3-тє місце, отримають планшети, а за 4-те та 5-те місце — будуть нагороджені цінними призами.

Період проведення: квітень-жовтень 2021 року.


Умови участі

1. Студенти та молоді фахівці можуть подавати роботи на конкурс за наступними напрямками, які будуть реалізовуватися в господарстві AgriLab Farming:

AgriLab Farming — господарство, яке створюється з «нуля» у Чернігівській області на площі 1120 га.  Тут переважно легкі бідні ґрунти та строкаті поля. Серед масивів полів багато низькопродуктивних зон. AgriLab Farming ставить собі за мету довести, що і на таких «небагатих» ґрунтах можна вести прибуткове господарство завдяки ресурсозберігаючим технологіям, а також підвищити родючість ґрунту та загальний агрофон. Детальніше про особливості полів компанії — тут

Примітка: для отримання додаткової інформації пишіть на пошту agroportal.ua@gmail.com

2. Робота подається у форматі Microsoft Word.

На першій сторінці вказати:

В описовій частині:

3.  Надіслати на пошту agroportal.ua@gmail.com з 2 квітня до 27 серпня 2021 р. (включно).

4. До листа обов’язково додати одне якісне фото автора — мінімальний розмір 695 х 450 пікселів.

5. У темі листа вказати назву конкурсу: «Здоров’я поля».  

Примітка. Листи, які не відповідають усім перерахованим вище умовам конкурсу, розглядатися не будуть.


Етапи проведення конкурсу

- Свої роботи до 27 серпня 2021 р. (включно) надсилайте на пошту: agroportal.ua@gmail.com.

- З 28 серпня по 10 вересня 2021 р. редакція AgroPortal.ua разом із компанією AgriLab вибере 10 кращих робіт, які 10 вересня 2021 р. будуть опубліковані на сайті AgroPortal.ua.

- З 10 вересня до 24 вересня 2021 р. на сайті AgroPortal.ua проходитиме онлайн-голосування за 10 найкращих сталих ідей для покращення здоров’я поля.

- 25 вересня 2021 року на сайті AgroPortal.ua буде підбито підсумки онлайн-голосування.

- На початку жовтня 2021 р. відбудеться захист 5-ти сталих ідей фіналістів та церемонія нагородження конкурсу «Здоров’я поля».

- З листопада 2021 р. переможець конкурсу буде реалізовувати свій проєкт із покращення здоров’я поля в господарстві AgriLab Farming у команді компанії AgriLab.


Хід проведення конкурсу «Здоров’я поля» та цікаві матеріали по впровадженню ресурсоощадних технологій, агробіотехнології та цифрових інструментах у Facebook спільноті конкурсу.


Контактні особи

Мультимедіа