Із сьогоднішнього дня стартує прийом заявок на II Всеукраїнський конкурс «Неймовірні села України 2017». Дедлайн — 15 травня 2017 р.

Конкурс пройде за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, проекту «Німецько-український агрополітичний діалог», посольства Франції в Україні, асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ), Асоціації фермерів та приватних землевласників України, Аграрного союзу України, Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології імені М.Т. Рильського НАН України, Української асоціації активного та екологічного туризму, Науково-консультаційного центру з туризму, Асоціації гідів України та Асоціації гостинності України.

«N. B.!» Стартує ІІ Всеукраїнський конкурс «Неймовірні села України 2017»

Вимоги до села-претендента

- Коротко написати про «родзинку» села, обґрунтувати, чому саме це село може претендувати на звання «Неймовірне село України 2017».

- Обов'язково вказати: ПІБ, контактний телефон і місце роботи того, хто подає заявку на конкурс (для уточнення даних, якщо це буде необхідно).

- Описати заходи, пов'язані з охороною навколишнього середовища (охорона ґрунтів, захист біорізноманіття, підтримка сертифікованого органічного виробництва, управління відходами, енергоефективність і т.  ін.).

- Внесок малого та середнього бізнесу в розвиток села.

- Приклади ефективної роботи органів державного управління.

- Соціальне життя на селі.

- Заходи щодо збереження історико-культурної спадщини.

- Фото- та відеоматеріали — за бажанням.

Заявки надсилайте на поштову адресу selo@agroportal.ua з 3 квітня з вказівкою в темі листа назви села або заповніть її онлайн. Дедлайн — 15 травня 2017 р.


Примітка: до плейлиста конкурсу увійдуть найбільш неймовірні села, заявки можна надсилати у формі есе або замальовки, це підвищить ваші шанси. Організатори залишають за собою право не інформувати тих учасників конкурсу, які не пройдуть конкурсний відбір.