Сьогодні магічна ніч на Івана Купала. Символом цього свята є папороть, яка за легендою цвіте лише одну коротку мить найкоротшої у році ночі. Той, хто має цвіт папороті, може розуміти мову звірів і птахів, дізнаватися про долю людей, знаходити заховані в землю скарби.

Папороть звісно запропонувати ми вам не можемо, а от ревінь — залюбки. Разом із ТМ «ОСЬО» редакція AgroPortal.ua розігрує 3 кг ревеню.

Ревінь — це недооцінена і забута культура, яка колись була незамінним інгредієнтом майже у всіх стравах української кухні. Столична фермерка Юлія Ворощук пам'ятає його смак ще з дитинства, саме тому і взялася за відродження цього овоче-фрукту.

Умови участі в конкурсі

• бути підписаним на сторінку ТМ «ОСЬО» в соціальній мережі Facebook;
• бути підписаним на сторінку AgroPortal.ua в соціальній мережі Facebook;
• поставити лайк до конкурсного запису з 6 по 13 липня (включно) 2020 р. на сторінці AgroPortal.uа у Facebook;
• зробити репост конкурсного запису на свою сторінку в Facebook з 6 по 13 липня (включно) 2020 р. (сторінка в день проведення підсумків 14 липня 2020 року має бути відкритою для переглядів записів).

14 липня 2020 р. за допомогою сервісу RANDOM.ORG ми визначимо переможця!

Після визначення переможця редакція AgroPortal.ua зв'яжеться з ним шляхом відправки повідомлення на Facebook (якщо він не відповість протягом двох діб — приз передається наступному учаснику за списком).

Мультимедіа