Кожен з нас в душі дитина, і як же хочеться прокинутися зранку і знайти під ялинкою омріяний подарунок. Саме тому на честь Нового 2019 року видання AgroPortal.ua спільно з компанією Kitchen&Garden проводить розіграш! На цей раз ми подаруємо переможцю набір для «садівника-початківця».

До набору входить: 8 торф'яних горщиків; 4 види насіння в баночках (рукола, коріандр, шпинат, кріп); 4 види насіння в пакетиках (базилік, меліса, салат, цибуля); 8 наліпок з назвами рослин; детальна інструкція щодо посіву і подальшого догляду за рослинами.

Умови участі в розіграші

— Бути підписаним на сторінки AgroPortal.ua та  Kitchen&Garden на Facebook.

— Бути підписаним на Youtube- і Telegram-канали видання.

— Поставити лайк до конкурсного запису з 19 грудня до 27 грудня (включно) 2018 р. на сторінці AgroPortal.ua на Facebook.

— Зробити репост конкурсного запису на свою сторінку на Facebook з 19 грудня до 27 грудня 2018 р. (сторінка в день підбиття підсумків, 28 грудня 2018 р., має бути відкритою для переглядів записів).

28 грудня 2018 року з допомогою сервісу RANDOM.ORG ми визначимо переможця!

Після визначення переможця редакція AgroPortal.ua зв'яжеться з ним за допомогою відправлення повідомлення на Facebook (якщо він не відповість протягом двох діб — приз передається наступному учасникові за списком).