Онлайн-видання AgroPortal.ua разом із компанією «Епіцентр Агро» до відзначення премії Агро Champions, яке відбудеться 14 серпня 2019 р., дарує чемпіонські подарунки: три сертифікати по 2 тис. грн кожен для трьох читачів у соціальній мережі Facebook.

Умови участі в розіграші:

— вподобати (поставити лайк) сторінку «Епіцентр Агро» в соціальній мережі Facebook;

— бути підписаним на сторінку AgroPortal.ua в соціальній мережі Facebook;

— бути підписаним на Telegram-канал видання AgroPortal.ua;

— поставити лайк до конкурсного запису з 1 по 11 серпня (включно) 2019 р. на сторінці AgroPortal.uа на Facebook.

12 серпня 2019 р. за допомогою сервісу RANDOM.ORG ми визначимо трьох переможців!

Після визначення переможців редакція AgroPortal.ua зв'яжеться з ними шляхом відправки повідомлення на Facebook (якщо вони не дадуть відповідь протягом доби — приз передається наступним учасникам за списком). Вручення сертифікатів відбудеться у ході події Агро Champions. Хто не зможе долучитися, сертифікати будуть відправлені зручним для переможця способом за рахунок редакції AgroPortal.ua.

ВАЖЛИВО!

Організатори залишають за собою право виключити учасника з розіграшу, якщо останній виявиться так званим «призоловом» (під терміном «призолов» мається на увазі особа, яка приймає участь у розіграші за допомогою декількох акаунтів; зареєстрована в соціальній мережі Facebook без фотографії або з фотографією, за якою неможливо достовірно ідентифікувати особу учасника; використовує будь-які інші нечесні методи, що здійснюються з метою участі та перемоги в розіграші).

Тому при отриманні призів враховуватимуться наступні вимоги:

— прізвище та ім’я переможця мають відповідати дійсності;

— на сторінці не повинно бути більше 3-х репостів за останній місяць із акціями/розіграшами від інших організаторів;

— кількість друзів — не менше 150 осіб.