Україна — найбільша країна Європи, яка має багату історію, давні традиції та культуру, прекрасну природу і надзвичайно гостинний народ. Проте вона досі лишається невідомою та туристично незвіданою не тільки для іноземців, але і для самих українців.

Основна мета української соціальної ініціативи «Вишиваний Шлях» — просування спеціального туристичного маршруту, який проходить через усю Україну — від Ужгорода до Слов’янська — і пронизує країну, наче орнамент вишиванки, об’єднуючи українців східних та західних регіонів.

Цей маршрут сприяє регіональному економічному зростанню та розвитку сільської місцевості, розквіту внутрішнього туризму, посиленню позитивного іміджу України.

Протягом останніх двох років нашій громадській організації вдалося досягти певних успіхів на шляху розвитку внутрішнього туризму в Україні.

Зокрема, серед наших досягнень:

- створення унікального туристичного маршруту через всю країну;

- збір великої бази даних об’єктів інфраструктури на Шляху;

- успішна краудфандингова кампанія на платформі «Спільнокошт» (BigIdea) — 50 000 грн;

- запуск веб-сайту проекту (http://ornamentway.com);

- організація Всеукраїнського велопробігу «Вишиваним Шляхом» (червень 2016);

- координація безпрецедентного пішохідного туру #prostoboso (липень-жовтень 2016);

- створення громадської організації «Вишиваний Шлях».

А вже цього червня плануємо здійснити дещо унікальне!

 

Ми організуємо незабутній Всеукраїнський тур «Вишиваним Шляхом» для 4-х досвідчених мандрівників. Ми не будемо обмежуватися лише велосипедом, а покажемо, що різноманітну Україну можна відкривати у різні способи.

Це буде неймовірна, насичена пригодами, емоціями та враженнями подорож через пів-України, яка надихне вас відкласти свої закордонні плани, зібрати рюкзак та помчати досліджувати Батьківщину! Якраз зараз ми натхненно шукаємо учасників для цього проекту.

Детальний опис вакансії блогера/журналіста тут.

Детальний опис вакансії відеоблогера тут.

Якщо все це ПРО ТЕБЕ, надсилай листа на katya.ganus@gmail.com до 31.03.2017!

Катерина Ганус, координатор Всеукраїнського соціального проекту «Вишиваний Шлях»

Мультимедіа