Видеоблог о козах, или Как тернополянка в ютубе о селе рассказывает

07 декабря 2020, 06:05 2518

Несколько тысяч человек на собственном канале YouTube собрала мать шестерых детей Любовь Кобылянская из села Старый Алексинец на Тернопольщине.

*Текст подається мовою оригіналу

У відеооблозі жінка розповідає про секрети утримування кіз, приготування продуктів з козячого молока та сільське життя.

Зараз в жінки живе 13 тварин. Кожне своє відео вона починає з оповідки про їхнє життя. За її словами, відеоблог про своїх кіз вона почала знімати рік тому. Це була ідея її дітей.

«Почали до мене багато людей телефонувати, приходити та питати за кіз. Я багато давала порад і діти мої кажуть: «Мамо, ти стільки знаєш, може, ти заведеш вже свій канал на YouTube і будеш розказувати, щоб люди більше знали». Коментарі допомагають дивитися діти, якщо я не встигаю, бо роботи багато. Або допомагають з козами мені, щоб я встигла коментарі подивитися і відповісти», — розповідає Кобилянська. 

Жінка вже відзняла понад сотню роликів для свого блогу. Деякі з них переглянули від 10 до 15 тисяч людей. За її словами, є підписники із-за кордону.

«В мене підписники зі всього світу є: з Австралії, з Німеччини, з Білорусі, з Росії. Я нічого не придумую, не фантазую, показую так, як воно є. Отаке воно життя і таке воно село. І воно прекрасне», — говорить Любов.  


Джерело: News.agro-center.com.ua