На живописных холмах Одесчины раскинулось село Визирка, которое славится трудолюбивыми людьми и успешными предприятиями, которых на территории насчитывается более 150. Одним из таких предприятий является частный порт ООО «Трансинвестсервис» — бюджетообразующее предприятие всего Лиманского района. За 2018 год в районный бюджет перечислено налогов на доходы с физических лиц в размере 117 млн грн. За средства ООО «ТИС» в селе построена школа на 180 мест и реконструированы другие здания. В селе благодаря частной экоферме «Ласточка» развивают сырное производство по старинным альпийским технологиям.

Далее заявка подается на языке оригинала!


Кількість населення у 2018 р. — 1680 осіб.

Об’єкти культурної спадщини. Церковно-приходська школа ХІХ ст. та земська школа, фундамент старинной церкви.

Туристична інфраструктура села представлена приватною еко-фермою «Ластівка» та спортивним клубом «Конго».

Участь у конкурсах, програмах та грантах. У проекті «Сільський ревізор» село отримало грошовий сертифікат на 10 тис. грн у номінації «Промислове село 2016 року». У 2019 році місцевий зразковий духовий оркестр здобув гран-прі на Всеукраїнському конкурсі виконавців на духових та ударних інструментах «Черкаські сурмачі» та гран-прі обласного фестивалю духових оркестрів. За підсумками щорічного обласного конкурсу на кращий благоустрій територій сільських та селищних рад області село отримало диплом ІІ ступеню «Краща територія сільської ради з розвитку соціальної інфраструктури та благоустрою території».

Внесок бізнесу, громадських організацій, активістів у розвиток села. Благодійний фонд О. Ставніцера утримує будинок творчості та надає спонсорську допомогу для державних установ. За кошти ТОВ «ТІС» придбано та встановлено на центральній площі фонтан. На території села працює телебачення, яке повністю утримується за рахунок ТОВ «ТІС». Також ТОВ «ТІС» щомісячно надає спонсорську допомогу КП «Визирське джерело» по 70 тис. грн, відкрило соціальний магазин з низькими цінами та подарувало електрокар для підвозу до місця роботи населення. ПСП «Вороновське» надає спонсорську допомогу при проведенні святкових заходів.

Приклади ефективної роботи органу місцевого самоврядування. На території села створено комунальне підприємство та місцеву пожежну команду, відремонтовано будинок культури та дороги, проведено сучасне вуличне освітлення, працюють безкоштовні спортивні секції та гуртки творчості, відкрито футбольне поле та безкоштовний гуртожиток для соціальних працівників. У Визирці діє стипендія сільського голови та матеріальна допомога згідно програми «Милосердя в дії» для багатодітних сімей.

Бізнес-план — створення галереї парасольок на центральній площі села.

Оскільки парасольку в давнину вважали привілеєм знаті та багатіїв, Визирка мріє зробити її своїм символом, щоб стати туристично привабливим селом. За словами місцевих, парасольки зазвичай використовують у дощові дні, а у Визирці вони потрібні насамперед для захисту від спеки на центральній площі. Влітку та восени на центральній площі майже щосуботи проводяться різноманітні заходи, але площа є відкритою для сонця. Тому громада хоче перетворити площу на красиве і яскраве місце для посиденьок та відпочинку під гарними парасольками.

Сума загальних витрат проекту становить 150 тис. грн, з яких 50 тис. грн — бюджет села. Для реалізації даного проекту селу необхідно 2 місяці.


Проголосовать за бизнес-план села можно здесь