Как морская здравница территория села Счастливцево, что на Херсонщине, начала развиваться еще в прошлом веке, и неудивительно, ведь Азовское море, которое здесь находится, является самым теплым в Украине. Также здесь находится Арабатская стрелка, которая является самым длинным песчаным пляжем в Европе. Песок относят к курортно-лечебным ресурсам, ведь он способен укрепить здоровье, избавить от стресса.

Далее заявка подается на языке оригинала!


Кількість населення у 2018 р. — 1250 осіб.

Об’єкти культурної спадщини. Оскільки кочові племена сарматів жили на більшій частині півдня України, то під час розкопок на Арабатській стрілці віднайшли стародавнє поховання воїна-вершника сармата. Його зріст 160 см. Похованню близько 2 тис. років. Крім цього, знайдені предмети побуту тих часів.

Туристична інфраструктура. На території села знаходяться база відпочинку «Чайка 2», пансіонати «Щасливцеве», «Азов», «Бригантина», «Корал», «Експрес» та дитячий оздоровчий заклад «Приморський», десятки магазинів і закладів харчування.

Участь у конкурсах, програмах та грантах. Село вперше бере участь у конкурсі.

Внесок бізнесу, громадських організацій, активістів у розвиток села. Місцевий бізнес бере активну участь у благоустрої пляжної зони, яка у селі має протяжність 21 км, адже це «родзинка» цієї місцевості, яку потрібно правильно використовувати. Також місцеві підприємці допомагають матеріально дошкільному та шкільному закладам.

Приклади ефективної роботи органу місцевого самоврядування. У 2017 році була відремонтована адміністративна будівля сільради, у 2018 році побудована пожежна частина, відремонтовано будівлю дитячого садочка «Ромашка» та будинку культури, споруджено другу чергу водогону.

Бізнес-план — створення доступного пляжу для інвалідів на візках та інших маломобільних груп.

В рамках реалізації проекту планується спорудити три виходи до моря із дерев'яними доріжками для пересування, спеціалізованими переодягальнями, інформаційними вказівниками, а також придбати пляжні коляски для купання у морі. Проект залучить до оздоровлення максимально широке коло людей з числа інвалідів на візках та зробить доступним для них пляжний відпочинок.

Сума загальних витрат проекту становить 126 750 грн, з яких:

Структура витрат Кількість, шт. Сума, грн
Пляжна коляска для купання 1 72 000
Пляжна доріжка з дерева 75 м 36 750
Пляжні переодягальні, пристосовані під потреби інвалідів на візках 1 18 000

Власні кошти сільської ради — 30% від загальної суми проекту. Проект буде реалізовано протягом поточного року.


Проголосовать за бизнес-план села можно здесь

Мультимедиа