В селе Роставица, что на Житомирщине, находится предприятие ЧСП «Батькивщина», которое имеет наибольшую животноводческую ферму в Ружинском районе. Работает здесь также ФГ «Пасечный двор», которое занимается пчеловодством. Роставица имеет невероятную природу, чистый пруд, где водится рыба, и лесополосы, где можно организовать отдых на природе. А еще здесь проживают искренние и гостеприимные люди.

Далее заявка подается на языке оригинала!


Кількість населення у 2018 р. — 820 осіб.

Об’єкти культурної спадщини. У селі встановлено пам’ятник загиблим воїнам-визволителям села від німецько-фашистських загарбників, а в 1965 році — 2 обеліски Слави воїнам-односельцям, які полягли в боротьбі з ворогом. Неподалік Роставиці виявлено залишки давньоруського городища.

Туристична інфраструктура. У приватній власності ПСП «Батьківщина» є приміщення, де наявні кімнати (люкси, напівлюкси, стандарти) для проживання, функціонує їдальня.

Участь у конкурсах, програмах та грантах. Село вперше бере участь у конкурсі.

Внесок бізнесу, громадських організацій, активістів у розвиток села. ПСП «Батьківщина» зробило великий внесок у розвиток села, а саме: утеплення ФАПу, ремонт будинку культури (заміна вікон та дверей на металопластикові, внутрішній ремонт приміщення), ремонт покрівлі в ДНЗ, ремонт та чистка двох свердловин, заміна вікон у місцевій школі, ямковий ремонт дороги, постійне прогортання снігу, вивіз сміття, наведення благоустрою території села, упорядкування (підгортання) сміттєзвалищ.

Приклади ефективної роботи органу місцевого самоврядування. Проведено ремонт приміщення сільської ради (відремонтовано дах, зроблено внутрішній ремонт, замінено котел на твердопаливний), постійно проводиться благоустрій села.

Бізнес-план — проведення фестивалю риби «РибаФест».

Оскільки Ружинщина славиться рибництвом, громада хоче провести фестиваль з метою привернення уваги до свого села. В рамках проведення фестивалю планується: провести роботу з упорядкування населеного пункту та місця проведення заходу, облаштувати місця для проведення фестивалю рибництва, забезпечити концертну програму під час проведення свята (запросити місцеві аматорські колективи), забезпечити виставку-продаж виробів ручної роботи, прикладного мистецтва, продаж меду, організувати спортивне рибальство для учасників фестивалю, залучити приватних підприємців до забезпечення приготування рибних страв, організувати проведення спортивно-масових заходів для учасників фестивалю, забезпечити вручення нагород призерам та учасникам спортивної риболовлі та спортивних змагань, організувати ночівлю та харчування для гостей.

Сума загальних витрат проекту становить 100 тис. грн, з яких:

Структура витрат Кількість, шт. Сума, грн
Впорядкування території 15 20 000
Встановлення столиків та стільців з дерев'яних колод - 30 000
Встановлення дерев'яних бесідок 2 20 000
Закупівля рибальського приладдя 16 8 000
Придбання рибальських човнів 2 6 000
Закупівля призів для переможців - 10 000
Виготовлення казанів для рибної ухи - 6 000

Час на реалізацію проекту — 1 місяць.


Проголосовать за бизнес-план села можно здесь