Достопримечательностью села Осиново, что на Луганщине, является Успенская церковь, построенная в 1802 году. Здание церкви гармонично сочетает в себе элементы барокко и классицизма. Росписи датируются XIX веком. Вблизи села найдено 3 могильника с 12 курганами и каменную половецкую бабу, что свидетельствует о давнем заселении местности. На западной окраине села есть геологический памятник природы местного значения — Осиновские песчаники. В месте этого памятника находится интересный объект — отпечаток ноги динозавра.

Далее заявка подается на языке оригинала!


Кількість населення у 2018 р. — 1984 особи.

Об’єкти культурної спадщини. Успенська церква та осинівські піщаники.

Туристична інфраструктура. На території села відсутня туристична інфраструктура.

Участь у конкурсах, програмах та грантах. Найбільшим досягненням громада вважає реалізацію проекту зі встановлення ліхтарів на сонячних батареях. Також було придбано більярдний стіл для проведення дозвілля населення та туристичне обладнання для організації туристичних походів.

Внесок бізнесу, громадських організацій, активістів у розвиток села. Місцевий підприємець М. Романченко побудував літню сцену для проведення заходів і виділяє кошти на ремонт школи №2, проводить і організовує заходи та розваги. Інші підприємці допомагають з призами для дітей на конкурсах та іграх. ГО «Осинівська» піклується про старше покоління: проводять різноманітні майстер-класи та зустрічі. За підтримки підприємців та місцевих жителів у селі облаштовано інформаційно-розважальний центр «Гармонія думок».

Приклади ефективної роботи органу місцевого самоврядування. За кошти місцевого бюджету відремонтовано дахи шкіл, дитячий садочок, прокладено плиткою тротуари, відремонтовано поріг Осинівського СБК, відреставровано меморіал загиблим воїнам та пам'ятник Т.Г. Шевченку, закуплено апаратуру в Осинівський СБК.

Бізнес-план — придбання апаратури для проведення слобідського фестивалю української естрадної пісні «Пісенний Айдар».

Фестиваль естрадної пісні «Пісенний Айдар» має на меті знайти нові яскраві обличчя на слобожанській музичній сцені. Музичний фестиваль буде присвячений українській слобідській пісні. Загальна сума коштів для реалізації проекту складає 98 370 грн, з яких буде закуплено: мікрофон AKG D7 (6 850 грн), мікрофон Shure Beta 58A (5 832 грн), 2 акустичних системи Yamaha R215 (39 550 грн), акустичний підсилювач Yamaha PX10 (25 101 грн), мікшерний пульт Yamaha MG16XU (18 447 грн), сценічний національний костюм (2 590 грн). Проект планується реалізувати до 2020 року.


Проголосовать за бизнес-план села можно здесь