Богачовка, что на Николаевщине, — это живописное и зеленое село, которое расположено между Южным Бугом и Кодымой. Легенда говорит, что ходил когда-то по миру казак Рожко и поселился на месте нынешнего села. Постепенно хутор разросся, и теперь к селу присоединились еще три — Климовка, Николаевка и Малая Богачовка.

Далее заявка подается на языке оригинала!


Кількість населення у 2018 р. — 784 особи.

Об’єкти культурної спадщини. На території села знаходиться музей народної творчості в школі, пам'ятник загиблим у Великій Вітчизняній війні.

Туристична інфраструктура. На території села є продуктові магазини та місця для розбиття наметів.

Участь у конкурсах, програмах та грантах. Село вперше бере участь у конкурсі.

Внесок бізнесу, громадських організацій, активістів у розвиток села. Агрофірма «Корнацького» виділила кошти на ремонт доріг в селі, ПСП «Горького» і ФГ «Альона Корнацька» виділяють кошти на харчування дітей молодших класів, проведене освітлення вулиць.

Приклади ефективної роботи органу місцевого самоврядування. За кошти місцевого бюджету проводиться прибирання територій села та його озеленення.

Бізнес-план — ферма з розведення перепілок і виробництво дієтичного перепелиного м'яса.

Бізнес, пов'язаний з розведенням перепілок, відрізняється високою рентабельністю і швидкою окупністю. В рамках цього бізнесу є 2 основних напрямки. До першого належить безпосереднє вирощування несучок, а до другого — виробництво дієтичного перепелиного м'яса. В дитячому харчуванні наукою доведено, що перепелині яйця позитивно впливають на розвиток здібностей, також ефективно виводять радіонукліди з організму. Тому обов'язково потрібно, щоб вони з'явились у раціоні харчування в дитячих садках та школах села. Загальна вартість проекту складає 72 500 грн.

Структура витрат Сума, грн
Оренда приміщення 2 000
Інкубатор 5 000
Інкубаційні яйця 1 000
Брудери 8 000
Клітка п’ятиярусна 5 000
Комбікорм стартовий для несучок 9 000
LED-лампи 4 000
Вакууматор для збільшення терміну реалізації м'ясної продукції 5 000
Зерновий млин для самостійного виробництва корму 2 500
Морозильна камера 7 000
Коптильня 15 000
Зарплата 2 працівникам 8 000
Мінімальні транспортні витрати 1 000

Період реалізації проекту складає 5 місяців.


Проголосовать за бизнес-план села можно здесь