logo

Україна

Конкурс на Агрокебети — 10 кандидатів на місце

Конкурс на Агрокебети — 10 кандидатів на місце

Україна 16 серпня 2019. 16:40 1052

Новітня магістерська програма «Агрокебети» збільшує конкурс до 10 кандидатів на одне студентське місце.

Про це йдеться у повідомленні асоціації «Український клуб аграрного бізнесу».

Протягом промо-кампанії бажання навчатися на програмі «Агрокебети» виявило понад 500 студентів з різних закладів вищої освіти України. За географічною структурою лідирують заявки з Київської та Харківської областей, з незначним відривом до проекту також долучаються студенти з Одещини, Мелітополя та Сумщини.

Як зазначають координатори проекту, відсоткове співвідношення за рівнем освіти аплікантів вражаюче, оскільки 51,4% складають студенти, які вже раніше отримали повну вищу освіту або й навіть дві, а бакалаври займають 44,4% бажаючих отримати диплом новітнього зразку. Решту, 4,2%, становлять апліканти, що не мають попередньої вищої освіти.

Оскільки організаторами проекту очікувалась активність з боку студентів, що лише отримують ступінь «Бакалавр», тобто молодь 21-22 роки, цікавим фактом стало те, що 31,8% становлять люди віком 30+.

Наразі триває формування фінальних списків зарахованих до проекту та розподіл менторів серед студентів, оскільки саме менторство є найбільш відповідальним моментом проекту. 


Для довідки: проект «Агрокебети» було започатковано асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ) на базі факультету аграрного менеджменту НУБіП України в січні 2019 року.

Проект реалізується завдяки передовим аграрним компаніям: Corteva Agriscience ТМ, МХП, New Holland, IMMER Group, Agroprosperis, ІМК, Bayer, Cygnet, «Галс Агро», Kernel, LNZ Group, «Агрейн», «Лімагрейн Україна», HORSCH, AgroHub, SmartFarming та за підтримки Міністерства аграрної політики України.


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги