Кількість населення у 2018 р. — 464 особи.
Об’єкти культурної спадщини. Музей історії села, виставка прикладного мистецтва місцевих жителів, пам’ятний знак з історичними фактами про село, пам’ятний знак жертвам Голодомору, три пам’ятники воїнам та загиблим на фронтах Другої світової війни.
Туристична інфраструктура. На території села знаходиться одне кафе та декілька магазинів.
Участь у конкурсах, програмах та грантах. Село вперше бере участь у конкурсі.
Внесок бізнесу, громадських організацій, активістів у розвиток села. Завдяки ТОВ «Прилуцький Хлібодар» в селі покращено благоустрій, проводяться місцеві заходи та ремонти в приміщеннях. Школі допомагають Кам’янське лісництво і ФОП Каленіченко О.В.
Приклади ефективної роботи органу місцевого самоврядування. Завдяки роботі влади є співпраця з інвесторами, які допомагають облаштувати село.
Бізнес-план — вуличне освітлення за допомогою ліхтарів на сонячних батареях.
Вуличне освітлення зробить село ще більш цивілізованим та убезпечить дорожній рух в нічний час. Також потребує освітлення і подальшої реконструкції майданчик біля клубу, де проходить частина сільських заходів. Крім освітлення, громада планує створити біля клубу зону відпочинку для молоді з альтанкою, майданчиком для вогнища, вільною Wi-Fi зоною.
Сума загальних витрат проекту складає 500 тис. грн, з них 100 тис. грн підуть на освітлення частини центральної вулиці.

Органічна плантація лохини як впорядкований програмний код

УКАБ Агротехнології 2026. Захід: усі козирні рішення на одному полі

Від льону до готової продукції: фермери на Миколаївщині розвивають власну переробку

Бренд «Жу-жу shop» із Чернігівської області випустив на ринок шоколадні огірки «Ніжинські».

Суд повернув у державну власність майновий комплекс філії «Хлібна база №87» ДП «Ніжинський комбінат хлібопродуктів», який незаконно продали ще у 2018 році.

Господарство «Інтер» цього року на своїх землях на Чернігівщині посіяло 200 га фацелії, для запилення якої через соцмережі запросили пасічників.

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) запускає нову програму підтримки, щоб допомогти малим сільськогосподарським виробникам Чернігівської та Дніпропетровської областей підготуватися до майбутньої осінньої посівної кампанії.

У селі Залізняк на Сумщині звели до мінімуму вирощування та переробку кавового цикорію.

Погодні умови 2023 року були сприятливими для гарного урожаю цикорію — п'ять домогосподарств села Залізняк на Сумщині зібрали 200 кг рослини.

Після перемоги у Всеукраїнському конкурсі «Неймовірні села України 2019», організатором якого є онлайн-видання AgroPortal.ua, сумське село Залізняк почало відроджувати культуру цикорію.

У селі Залізняк, що на Сумщині, 8 домогосподарств зібрали свій другий урожай кавового цикорію.
