Попелиця на кукурудзі: як уникнути пожовтіння листя та грибка на качанах
Україна запропонувала Китаю визнавати регіоналізацію щодо АЧС
Міжнародні інвестори цікавляться Україною, але побоюються вкладатися
Світове виробництво зернових у 2025 році досягне історичного максимуму в 2925 млн т, що на 2,3% вище рівня 2024 року.
У Німеччині станом на початок травня поточного року налічувалося 15,25 тис. свиноферм, що на 2,6% менше (-400 ферм) порівняно з листопадом 2024 року. Порівняно з попереднім роком кількість ферм зменшилася на 3,3% (-520 ферм).
Жнивна кампанія 2025 року стартувала у СТОВ АФ «Ольгопіль».
Компанія Nestle запустила першу виробничу лінію нової фабрики вермишелі в Смолигові (Торчинська селищна громада Луцького р-ну Волинської обл.).
Цієї осені вже вчетверте відбудеться Український тваринницький саміт, який став провідною вітчизняною платформою для обговорення трендів розвитку тваринництва, птахівництва, переробки тваринницької продукції та кормовиробництва.
Світовий ринок сечовини заспокоюється після панічних закупівель та хвилі зростання цін через конфлікт між Ізраїлем та Іраном.
Виробництво томатів на переробку в Україні поточного року очікується на рівні 550 тис. т (на рівні минулого року).
Європейська комісія дозволила використання генетично модифікованих соєвих бобів у харчових продуктах і кормах для тварин після наукової оцінки Європейського агентства з безпеки харчових продуктів.
В Україні запроваджено уніфіковану та спрощену анкету з оцінки екологічних і соціальних ризиків для позичальників у галузі сільського господарства та переробки, які беруть участь у програмах, що реалізуються за підтримки Фонду розвитку підприємництва (ФРП) та Фонду часткового гарантування кредитів у сільському господарстві (ФЧГКСГ).
Сільгоспвиробники розпочали обмолот озимої пшениці та ячменю у південних районах Вінниччини — Могилів-Подільському та Тульчинському.
Імпортні сири стають дедалі конкурентнішими на українському ринку.
Україні в межах оновленої угоди про вільну торгівлю з Євросоюзом вдалося зберегти обсяги експорту до спільноти на рівні 2024 року та узгодити передбачувані правила на майбутнє.
Виробник українських оригінальних ЗЗР та МКД Ukravit вивів на ринок 5 нових препаратів у сегментах захисту та підживлення сільгоспкультур.
Українським морським коридором з початку роботи пройшло майже 5 тисяч суден.
Канадські фермери масово переходять на вирощування пшениці та зернобобових культур — замість традиційної каноли та ячменю. У 2025 році площі під пшеницею зросли на 1% (до 26,9 млн акрів), під дурум-пшеницею — на 2,6%. Посіви сочевиці збільшилися на 4%, сухого гороху — на 9%. Натомість площі каноли скорочено на 2,5%, ячменю — на 4,2%.
Підприємства агропромхолдингу «Астарта-Київ» розпочали збирання ранніх зернових культур.
Агроновини — оперативно, актуально, якісно, достовірно для учасників агропромислового ринку, фермерів, аналітиків, політиків, експертів світу.
Агроновини України — важлива складова для прийняття рішень, ефективного ведення бізнесу та прогнозування ринку.
Свіжі новини від українських аграріїв та агроновини світу — рослинництво, тваринництво, органіка, сільгосптехніка, технології, інновації, фінанси, клімат, сталий розвиток, ринок землі, ягідництво, садівництво, овочівництво, аграрні новини регіонів — зібрані на одній платформі, онлайн-сайті Агропортал.
скрыть весь текст внизу
Аграрні новини — важливі новини сільського господарства, оскільки агропромисловий комплекс є лідером серед інших секторів економіки країни. Аграрний портал Agroportal — ваш надійний помічник в агросфері. На agroportal ua ви отримаєте найточніші та найсвіжіші агроновини України та світу, а також думки експертів ринку, аналітику.
Про агроновини та нововведення у сфері податкової та фіскальної політики — читайте на перевірених агросайтах.
Дізнайтесь першими на сайті Агропортал юа. AgroPortal.ua — лідер серед агросайтів України. Тільки корисні агроновини онлайн.