logo

Спецпроекти

Ранкова кава // 5 невибагливих кімнатних рослин для домашніх джунглів

Ранкова кава // 5 невибагливих кімнатних рослин для домашніх джунглів

Спецпроекти 21 травня 2020. 06:37 1949

Коли проводиш 24/7 у квартирі чи будинку, хочеться затишку та водночас мінімалізму. Карантин змусив переглянути ставлення до оселі. Кімнатні рослини — це хороший варіант освіжити домівку.

На випадок, якщо всі квіти, з якими ви мали справу раніше, не виживали й кількох місяців, пропонуємо до вашої уваги варіанти кімнатних рослин, які не потребують особливого догляду.

Заміокулькас

На заміокулькас є попит через блискучі бадьорі листочки й витривалість. Добре росте за будь-якого освітлення. Чудово переносить сухе повітря і сухий ґрунт. Можна сміливо їхати у відпустку на кілька тижнів, і з рослиною все буде ок.

Догляд: оберігайте від прямих сонячних променів і надмірних поливів.

Фікус каучуконосний

Має велике блискуче листя й може вирости досить великим деревцем. Це чудовий елемент інтер'єру. Для фікуса підійде яскраве розсіяне освітлення або напівтінь. Любить, коли йому протирають листочки від пилу.

Догляд: потребує помірного поливу (стежте за ґрунтом і поливайте, як підсохне).

Кактуси та сукуленти

Якщо у вас «сонячна сторона» дому, й ви інколи забуваєте поливати свої рослини — це найкращий для вас варіант.

Завдяки здатності накопичувати велику кількість вологи й мінеральних речовин, сукуленти не потребують частих поливів і підгодовувань, прекрасно переносять сухе повітря. Надзвичайне різноманіття видів і форм дасть змогу підібрати рослину на будь-який смак. За гарних умов вони тішать своїх власників чудовими квітами.

Також сукуленти та кактуси часто мініатюрні, мають невелику кореневу систему й повільно ростуть. Тому вони добре підходять тим, хто хоче щось невелике.

Догляд: поливати раз на 2–3 тижні.

Традесканція

Ця рослина не потребує особливих умов утримання, добре переносить спекотне літо й прохолодну зиму. Буде рости в будь-якому місці вашої домівки. Найкраще традесканції буде на яскравому світлі без прямих сонячних променів. Різноманітність забарвлень листя традесканції настільки велика, що будь-яку стіну можна перетворити на витвір мистецтва. Добре буде виглядати традесканція в підвісних горщиках, наприклад, на балконах.

Догляд: поливати 2–3 рази на тиждень.

Сансев'єрія

Ця рослина заслужила репутацію незнищенної: вона добре росте на сонці й у тіні, переносить сухе повітря, протяги, рідкий полив, може назавжди «розпрощатися» із сонячним світлом і задовольнятися лише лампами. За гарних умов порадує своїх власників запашними білими квітами.

Догляд: у теплу пору року сансев'єрію достатньо поливати 1 раз на тиждень, взимку — раз на 2–3 тижні.


AgroPortal.ua за матеріалами The-village.com.ua


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги