logo

Конкурс

Всеукраїнський конкурс Краща аграрна практика 2018. Підсумки

Всеукраїнський конкурс Краща аграрна практика 2018. Підсумки

Конкурс 02 січня 2019. 00:00 2075

Сьогодні, 2 січня 2019 р., редакція AgroPortal.ua підбиває підсумки Всеукраїнського конкурсу «Краща аграрна практика 2018».

Сподіваємося, що всі встигли віддати свій голос за одну або кілька вподобаних робіт, адже боротьба за першість була дійсно запеклою!

Отже, вітаємо Андрія Безверхого з Житомирського агротехнічного коледжу з перемогою! У подарунок він отримує планшет Apple від головного партнера — компанії AgriLab.

Асоціація «Український клуб агарного бізнесу» надасть по подарунковому сертифікату на 5 тис. грн для розвитку Івану Димчину з Вінницького національного аграрного університету та Сергію Плису з Новочорторийського державного аграрного технікуму.

Компанія DroneUA надасть сертифікати на навчання за спеціальністю «оператор БПЛА» з можливістю подальшого працевлаштування для Ігоря Данчука з Борщівського агротехнічного коледжу, Євгенія Браги з Харківського національного аграрного університету ім. В. В. Докучаєва та Андрія Безверхого з Житомирського агротехнічного коледжу

Нагородження переможців відбудеться 14 січня 2019 року в конференц-залі корпорації SigmaBleyzer (м. Київ).

Саме тоді стане відоме ім'я учасника конкурсу, який зацікавив компанію «КВС-УКРАЇНА» для проходження виробничої практики. 

Усі учасники, що посіли призові місця, також отримають сувенірну продукцію від партнерів конкурсу — компаніїй AgriLab та «КВС-УКРАЇНА».

Представник AgroPortal.ua у найближчі дні зв'яжеться з учасниками конкурсу та обговорить усі деталі отримання дипломів і сертифікатів.

А тим часом ми обговорюємо новий формат ювілейного V Всеукраїнського конкурсу «Краща аграрна практика 2019». Читайте AgroPortal.ua і не пропустіть старт конкурсу!


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги