logo

Клуб агроефективності

AgroGear. Ефективність завдяки високій щільності тюка і низькій потребі в потужності

AgroGear. Ефективність завдяки високій щільності тюка і низькій потребі в потужності

Клуб агроефективності 22 жовтня 2019. 06:10 2040

Зазвичай в прес-підбирачах при формуванні великого щільного тюка правильної форми використовується зусилля ходу штовхача для стиснення рослинної маси всередині камери пресування. Особливістю прес-підбирача KUHN моделі LSB 1290 iD є патентована система Twin Pact, що забезпечує високу щільність тюка і запобігає великим піковим навантаженням на машину.

Штовхач Twin Pact складається з верхньої і нижньої частин, які з'єднуються трикутним штоком. Штовхач впливає на тюк в два кроки, за рахунок чого збільшується зусилля на одиницю площі і, як наслідок, ступінь ущільнення тюка. Незважаючи на збільшення ваги тюків, навантаження на машину можна порівняти зі звичайним прес-підбирачем великих тюків, завдяки чому відсутня необхідність у підвищенні розмірів приводу, маховика і основної рами.
 
«Цього року ми закупили нові прес-підбирачі, які, на нашу думку, краще справляються з заданою нами роботою, — LSB 1290 iD. Дана техніка краще подрібнює солому і щільніше її спресовує, — розповідає технолог з ведення тваринництва на молочно-товарній фермі компанії «Агропродсервіс» у с. Теофіпілка (Тернопільська обл.) Наталія. — Тюки ми використовуємо для підстилки та годівлі тварин. Саме для годівлі солома має бути більш подрібненою, тому зупинились на KUHN». 

 

Технолог Наталія додає, що цього року на фермі затюкували 8 тисяч тюків. «Минулого року ми заготували меншу кількість і використовували круглі тюки, але цього року ми від них відмовились, порівняли і зупинились на прямокутних», — говорить вона. 

Система Twin Pact забезпечує можливість виробництва тюків високої щільності з відносно малою потужністю трактора, починаючи від 200 к.с.

Раціональна конструктивна особливість прес-підбирача в тому, що в одній машині можуть поєднуватися висока щільність тюка і низька потреба в потужності. За рахунок цього забезпечується прибутковість операцій пресування.

«За допомогою технології TwinPact тюки піддаються щільнішому пресуванню і при зберіганні менше замокають, що в свою чергу дозволяє зберегти їх до наступного року. У нас тюки зберігаються без накриття, — розповідають на фермі. — Також плюс економія при логістиці, оскільки можна перевезти більше і швидше. Прямокутні легше складати, ніж круглі».  
 
Регіональний менеджер Аграрної Індустріальної Компанії Михайло Козій каже, що KUHN LSB 1290 iD відрізняється від інших моделей роздільним пресуванням соломи, що дозволяє збільшити щільність тюка в середньому на 25%: «Якщо в стандартній комплектації з довжиною тюка 2 м 40 см вага становить 400-450 кг, то з допомогою KUHN LSB 1290 iD вага становитиме 450-500 кг, що також дозволяє зекономити кошти при транспортуванні». 

Також дана модель укомплектована системою подрібнення. «В інтегрованому роторі встановлені протиріжучі ножі, здатні подрібнити солому до довжини 5-8 см, що в свою чергу дозволяє використовувати масу одразу як для корму, так і підстилки без додаткового подрібнення», — каже Михайло Козій. 
 
Інтегральний ротор — проста система підбору, яка не вимагає технічного обслуговування, забезпечує рівномірність подачі маси незалежно від стану культури. Коротка відстань між ротором і зубами підбирача забезпечує відмінну подачу кормової маси. Така система прийому з примусовою подачею дозволяє збільшити швидкість переміщення для підвищення продуктивності та зниження рівня пошкоджень маси.

***

Переглянут техніку KUHN в форматі 360 ТУТ

AgroGear. Прес-підбирач, який забезпечить на 25% більше щільності

AgroGear №3. Вертикальная обработка почвы — новый универсальный подход

 


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги