AgroGear. Прес-підбирач, який забезпечить на 25% більше щільності

06 серпня 2019, 06:48 3809

Високий рівень продуктивності є ключовим критерієм для будь-якого тюкового прес-підбирача. А саме тюкові прес-підбирачі KUHN відрізняються унікальними вузлами, які забезпечать необхідний рівень продуктивності.

Продуктовий ряд великих тюкових прес-підбирачів KUHN складається з базових моделей: LSB 870, 890, 1270,1290 і 1290D та найбільш потужного LSB 1290 iD.

В господарстві ТОВ «Україна 2001» (Хмельницька область) працюють моделі 1290 та 1290 D. Там кажуть, що за сезон можуть зробити близько 6 тис. тюків, хоча цього року план збільшився до 8 тис. тюків, який має виконати один прес-підбирач.

«В обслуговуванні LSB 1290 D зовсім не складний, головне — вчасно робити технічний огляд, — розповідає інженер ТОВ «Україна 2001» Юрій Миколайчук. — Для нашого господарства важливим є те, що даний прес-підбирач може робити тюки різної габаритності: від 50 см до 3 м. Наприклад, для потреб ферми нам потрібен тюк не більше ніж 1 м 80 см, а вже для біопалива — 2 м 40 см».

Також Юрій акцентує на тому, що LSB 1290 D робить дуже щільні та важкі тюки, що є важливим для логістики. «Зараз ми робимо тюки по 350 кг довжиною 2 м», — коментує інженер ТОВ «Україна 2001».

Продукт-менеджер компанії АІКО Ігор Чабарай впевнений, що модель LSB 1290 iD (intelligent-DENSITY — «підхід з розумом до щільності») є найміцнішим прес-підбирачем у лінійці KUHN.

Проста і надійна технологія дозволяє формувати дуже тверді та щільні тюки гарної форми. Ряд унікальних особливостей, таких як інтегральний ротор і система Power Density, дозволяють працювати з будь-якими культурами, такими як силос, сіно, солома, люцерна, стебла кукурудзи і навіть коноплі.

«В даному прес-підбирачі є запатентована система — інтегральний ротор, завдяки якому техніка може працювати по великим, водночас нерівномірним валкам, і по будь-яким культурам. Встановлений великий ротор одного діаметру з великими шнеками, які зсувають масу до центру, яка потім подається в камеру попереднього пресування, де накопичується і спресовується. Тоді відкривається заслінка, маса поступає в основну пресувальну камеру. Після досягнення заданої довжини різання тюки обв'язуються 6-ма шнурами і закріплюються за допомогою подвійного вузлозв’язувальника. Всі моделі LSB є ISOBUS-сумісними», — розповідає Ігор Чабарай.

Важливо те, що є легкий доступ до пресувальної камери, у випадку якщо її потрібно очистити.

Також експерт додає, що прес-підбирач LSB 1290 iD має подвійний поршень. Дана модель спроектована для виробництва тюків зі щільністю, що на 25% вища, ніж у звичайних пресів для великих тюків. Тобто він може робити тюк до 600 кг, що в свою чергу економить витрати на логістику, зберігання, а також зручніший в роботі.

«Потрібно відмітити досить легкі системи налаштування. Щоб синхронізувати прес-підбирач, сервісному інженерові потрібно близько 30 хвилин», — зазначає Ігор Чабарай. Менеджер зі збуту техніки в Хмельницькій та Вінницькій областях компанії АІКО Ігор Підлісний в свою чергу додає, що важливою відмінністю 1290 D від 1290 є те, що перший робить подвійний вузол на тюку, що додає надійності, і розрахований на більші навантаження. «Розмір тюка: ширина — 120 см, висота — 90 см, довжина — до 4 м, вага — до 400 кг. Ширина підбирання стандартна — 2 м 30 см», — розповідає регіональний менеджер Ігор Підлісний.  

Представлені прес-підбирачі будуть цікаві господарствам, які мають можливість реалізовувати солому або сіно на експорт; мають власну ТЕС, тобто використовують солому для отримання енергії; заготовлюють корми для тваринництва.

***

Дивитись техінку KUHN в форматі 360 ТУТ 

Переглянути попередні випуски: 

AgroGear. Збільшити швидкість заготівлі кормів та зберегти поживні речовини

AgroGear. Как подобрать качественный посевной комплекс по адекватной цене

AgroGear. Как сэкономить ресурсы и время в посевной период