logo

Агрокебети

Агрокебети. Покрокова інструкція, як стати студентом

Агрокебети. Покрокова інструкція, як стати студентом

Агрокебети 29 квітня 2019. 07:00 6474

Новітня освітня програма «Агрокебети», незважаючи на те, що розроблена під аграрний сектор, уже створила переполох на освітянському ринку: кількість реєстрацій на сайті постійно збільшується, а в «модних» бізнес-школах та університетах в «Агрокебетах» вбачають конкурента.

Що стосується самої програми, вона не має жодних вікових та професійних обмежень. Проект створений для здібної молоді, яка бажає будувати кар’єру в агросфері, та працівників агросектору, які хочуть підвищити свою кваліфікацію. Зрозуміло, що потенційні абітурієнти доволі різноформатні, проте для кожного з них є свій шлях до української кебети. 

Отож, редакція AgroPortal.ua вирішила розібратися, як же стати студентом освітньої програми «Агрокебети».

Якщо ти маєш диплом магістра (спеціаліста) з будь-якої спеціальності (навіть не з агро!), то для початку потрібно подати документи. Найперше — заяву у паперовій формі про бажання навчатися. 

До заяви додається: копія документа, що посвідчує особу; копія військово-облікового документа для військовозобов’язаних; копія документа державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і копія додатка до нього; чотири кольорові фотокартки розміром 3х4 см; копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків.

При подачі документів потрібно заповнити аплікаційну форму програми та надати для комісії мотиваційне есе в роздрукованому вигляді. Якщо хочеться проявити креатив і показати себе з найкращого боку — відбіркова комісія чекає ще відео про бачення розвитку аграрного сектору України (проте це не обов’язково!).

Наступний крок — це іспити з економічної теорії та іноземної мови. Потрібно згадати все те, чому тебе навчали в університеті раніше. Фаховий вступний іспит можна написати на одному диханні, адже він складається лише із тестів.

Все, що було у твоїх силах, ти зробив, тепер включай «режим очікування» — комісія проекту буде відбирати учасників. З результатами відбору можна буде ознайомитися на сайті НУБіП України.

Якщо ти маєш «свіженький» диплом бакалавра за спеціальністю «менеджмент», то на тебе відразу після травневих свят чекає реєстрація для складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з іноземної мови (на вибір: англійська, німецька, французька, іспанська). При реєстрації потрібно вказати місто (один із обласних центрів), у якому бажаєш складати ЄВІ. Для кожного зареєстрованого учасника буде створено інформаційну сторінку «Кабінет учасника ЄВІ», на якій згодом з’явиться адреса пункту тестування. Доступ до сторінки здійснюється за номером екзаменаційного листа та пін-кодом, указаним у ньому.

Але якщо ти маєш диплом бакалавра не за спеціальністю «менеджмент», то до вищезазначених пунктів додається ще реєстрація для складання вступного іспиту з економічної теорії.

Ну і найцікавіше. Якщо ти не маєш диплому ні бакалавра, ні магістра (спеціаліста), але знаєш іноземну мову та маєш кебету, то шлях на програму буде для тебе доволі легким.

Тобі потрібно заповнити аплікаційну форму програми, пред’явити сертифікат на знання іноземної мови та надати в роздрукованому вигляді мотиваційне есе. Хочеш виділитися з-поміж інших претендентів? Зніми відео про те, яким ти бачиш майбутній агросектор України.

Далі на тебе чекає співбесіда із відбірковою комісією, яка, власне, і вирішить, чи достатньо у тебе мотивації для участі в проекті. По закінченню програми ти отримаєш сертифікат про проходження навчання за програмою «Агрокебети».

Якщо ти досі не зареєструвався, у тебе ще є час. Переходь за посиланням та зроби свій вклад в аграрний сектор України.


Іванна Панасюк, AgroPortal.ua


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги