logo

Україна

У співпраці з Україною Пакистан зосередиться на агросекторі Джерело фото: AgroPortal.ua

У співпраці з Україною Пакистан зосередиться на агросекторі

Україна 08 жовтня 2021. 17:05 3105

Економіка Пакистану базується на сільському господарстві. Ця галузь в національній економіці займає до 90%.

Про це повідомив директор з маркетингу Al-Memmod Group Фархан Раббані під час Пакистансько-українського бізнес-форуму, що відбувся в Києві за організації Посольства Ісламської Республіки Пакистан.

«Вирощуємо фрукти та овочі, які експортуємо зокрема й до України, і хочемо розширювати географію свого експорту до інших регіонів світу. Наш прем'єр-міністр ініціював нову програму, в тому числі розраховану на фермерів і на розвиток їхніх підприємницьких навичок», — розповідає Фархан Раббані.

Він наголосив, що на сьогодні немає прямого зв'язку між Україною та Пакистаном, але їхня країна налаштована налагодити його, і головним напрямком у співпраці між двома країнами насамперед має стати сільське господарство.

«Пакистан є одним із трьох найбільших експортерів рису в світі, й Україна також імпортує рис із Пакистану. Вчора в супермаркеті ми бачили індійський рис-басматі, але Пакистан славиться своїм рисом-басматі на весь світ. Тому ми б хотіли мати кооперацію з Україною зокрема у цьому питанні», — зазначає Фархан Раббані.


Вікторія Євтушенко, AgroPortal.ua


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги