logo

Україна

Україна наголосить на важливості зерна для досягнення цілей сталого розвитку

Україна наголосить на важливості зерна для досягнення цілей сталого розвитку

Україна 12 вересня 2021. 12:02 2349

Головним завданням для України є наголошення на важливості зернових культур для продовольчих систем у досягненні цілей сталого розвитку та подоланні голоду в світі.

Про це заявив заступник міністра економіки — торговий представник України Тарас Качка під час незалежного діалогу під егідою Саміту ООН «Досягнення цілей сталого розвитку: роль та усталеність міжнародної торгівлі зерном та іншими сільськогосподарськими продуктами рослинного походження в рамках глобальних продовольчих систем», йдеться у повідомленні Мінекономіки.

«Зернові, олійні та рис, які вирощують на площі понад 750 млн га, відіграють важливу роль у раціоні людей у світі. Забезпечення ланцюгів постачання зернових, олійних культур та рису, трансформація продовольчих систем відповідно до світових трендів та змін клімату — такі основні питання підніматимуться на Саміті ООН. Тож дуже важливо ділитися своїм досвідом та думками з різних точок зору та із залученням широких кіл суспільства, а також дискутувати і віднаходити нові ідеї щодо розвитку продовольчих систем», — зазначив Тарас Качка.


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги