logo

Новини компаній

В Астарті впевнені, що АМКУ відмовиться від звинувачень у ціновій змові

В Астарті впевнені, що АМКУ відмовиться від звинувачень у ціновій змові

Новини компаній 06 квітня 2021. 16:19 2717

Антимонопольний комітет України після вивчення ситуації відмовиться від звинувачень у змові агропромхолидгу «Астарта» та ТОВ «Радехівський цукор».

Таку думку висловила директор з юридичних питань «Астарта» Лілія Тімакіна, йдеться у повідомленні компанії. 

«Астарта» з повагою та розумінням ставиться до запитів Антимонопольного комітету. Такого роду розслідування проводяться державним регулятором на постійній основі, зокрема і у період підвищення цін на ту чи іншу продукцію. Низький врожай минулого року очікувано вплинув на ціни усіх продовольчих товарів», — пояснює вона

Юрист уточнила, що тільки у 2020 році, «Астарта» надала вичерпну інформацію на 5 офіційних запитів від АМКУ та його територіальних відділень з вимогою про надання відповідної інформації за 2018-2019 та 2019-2020 маркетингові роки, а також за періоди вересень — листопад 2019 і 2020 років. 

«Після аналізу службовими особами АМКУ наданих нами документів та пояснень, були зняті будь-які питання», — нагадала вона.

Лілія Тімакіна підкреслила, що «Астарта» — публічна компанія і на постійній основі розкриває всю інформацію своїм стейкхолдерам.

«Ми нічого не приховуємо, завжди відкриті до співпраці і готові в подальшому надати державному регулятору будь-які документи, що підтверджують факт відсутності порушень діючого конкурентного законодавства. 

Глибоко переконана, що після надання нами роз'яснень та  документів, Антимонопольний комітет України відмовиться від будь-яких з висунутих звинувачень», — підсумувала юрист.


Для довідки: 5 квітня 2021 р. Антимонопольний комітет України повідомив про початок розслідування проти групи компаній «Астарта» та ТОВ «Радехівський цукор» за ознаками антиконкурентних узгоджених дій на ринку первинної реалізації білого цукру (бурякового).


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги