logo

Новини компаній

Ґудвеллі Україна підтвердила сертифікат GlobaG.A.P.

Ґудвеллі Україна підтвердила сертифікат GlobaG.A.P.

Новини компаній 24 лютого 2021. 15:45 1653

Пандемія COVID-19 внесла суттєві корективи у проведення аудитів GlobalG.A.P. Обмеження, накладені на пересування між країнами, унеможливили фізичну присутність аудиторів на об'єктах. У зв'язку з цим, у 2020 році GlobalG.A.P. запровадив нову систему перевірки господарств з назвою GlobalG.A.P. Remote. Компанія «Ґудвеллі Україна» успішно пройшла аудит у форматі онлайн.

Про це повідомляє прес-служба  компанії.

Наприкінці січня спеціалісти «Ґудвеллі Україна» зустрілися з аудитором GlobalG.A.P. Домонкосом Озе. Була здійснена перевірка відділів рослинництва та тваринництва. За підсумками аудиту не виявлено жодної невідповідності вимогам сертифікації. Таким чином, сертифікат отримали усі ферми підприємства і відділ рослинництва.

«Без сумніву, успішне здійснення перевірки є результатом багаторічних злагоджених зусиль всіх працівників компанії »Ґудвеллі«, а також прагнення до постійного покращення та встановлення нових бізнес стандартів. Аудиту передувала ретельна підготовка. — зауважив фахівець з управління проектами та програмами у сфері матеріального виробництва Сергій Стасінчук, — До цього процесу активно долучилися керівники ферм, які оперативно надали всю необхідну інформацію та матеріали. У нас не виникає складнощів у підготовці до аудиту, адже ми готові до перевірки в будь-який момент. Цей стандарт став для нас філософією введення бізнесу».

Компанія отримала сертифікат GlobalG.A.P  вперше у 2017 році, і з того часу щороку його успішно підтверджує. Той факт, що основою бізнесу є данські стандарти тваринництва і рослинництва, має свій позитивний вплив на проходження сертифікації. Адже ці стандарти — це загальноєвропейські норми, які в багатьох випадках перекликаються з нормами Global G.A.P.


Для довідки: «Ґудвеллі Україна» (Goodvalley Ukraine) — українська аграрна компанія повного циклу, що належить данській Goodvalley і була створена в червні 2004 р в с. (Івано-Франківська область). Основна діяльність групи зосереджена в дочірніх підприємствах Goodvalley Polska (Польща), Goodvalley Ukraine (Україна) і Goodvalley Russia (Росія). «Ґудвеллі Україна» займається вирощуванням свиней данської генетики Danbred на 7 свинокомплексах і утримує 1 молочну ферму ВРХ (гольштино-фризька порода) на Прикарпатті.


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги