Тисяча найбільших українських підприємств отримали чистий дохід у сумі майже 7,2 трлн грн за підсумками 2023 року, що на 19,4% більше, ніж у попередньому періоді.
202 тис. т агропродукції було перевезено автотранспортом за 19 днів серпня.
Верховна Рада України сьогодні, 22 серпня 2024 року, ухвалила у другому читанні та в цілому законопроєкт «Про виноград та продукти виноградарства» (№9139).
Спалах арфиканської чуми свиней зафіксовано на території Коростенського району Житомирської області (мисливські угіддя ГО «Коростенське ТМР» неподалік с. Холосне).
Виростити батат непросто, але фермери з Дніпра взялися за цю справу і отримують непогані результати. Витрати на вирощування одного гектара батату однозначно вищі за інші овочеві культури, до того ж він потребує дбайливого ставлення.
Компанія «Контінентал Фармерз Груп» приступила до збору врожаю картоплі.
На українському ринку ячменю відбуваються суттєві зміни, які впливають на експортні перспективи.
Українські борошномели пропонують обмежити експорт продовольчої пшениці до 4,6 млн т.
Коріандр в обробітку та догляді значно економніший, ніж зернові. Якщо засіяти 1 га зерновими коштує понад 20 тис. грн, то 1 га коріандру обійдеться до 15 тис. грн.
Китай розпочав антисубсидійне розслідування щодо імпорту молочної продукції з Європейського Союзу, що стало продовженням торгових суперечок між двома сторонами.
Державне агентство з розвитку меліорації, рибного господарства та продовольчих програм оголосило тендер із закупівлі 10,74 тис. т пшениці (не нижче 3 класу) українського походження для Республіки Судан.
Господарство «Стоянов А.А.», що на Одещині, проводить експеримент з вирощування бавовника.
Порт «Південний» став лідером серед портів Великої Одеси за обсягами перевантаженої продукції за час роботи українського морського коридору.
Агросектор України за два з лишком роки від початку широкомасштабного вторгнення зазнав збитків на понад $11 млрд, і сума продовжує зростати.
Вже скоро аграрії розпочнуть осінню посівну, де вагому частку займає сівба озимої пшениці. Щоб мінімізувати ризики та забезпечити найкращі умови для розвитку рослин, важливо дотримуватися ключових рекомендацій.
Меморандум про співробітництво підписали представники українського уряду із всеукраїнськими асоціаціями органів місцевого самоврядування.
Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) домовився із українською компанією-постачальником мінеральних добрив Makosh про спеціальні умови кредитування для аграріїв.
У компанії ІМК прийняли рішення не розширювати інтенсивно земельний банк.
Наступним напрямом, який підприємство «Трансвіт» планує розвивати паралельно з елеваторним бізнесом, є переробка. Адже Україна вже відходить від ролі «зернового придатку», і ефективний вихід для агрогосподарств сьогодні — це переробляти вирощену продукцію.
Верховна Рада України 20 серпня 2024 року ухвалила доопрацьований закон України щодо захисту інтересів власників земельних часток (паїв), а також застосування адміністративної процедури у сфері земельних відносин (№11150).