Innovation Awards Agritechnica 2023. Оголошено всіх переможців

09 жовтня 2023, 06:52 1845

DLG (Німецьке сільськогосподарське товариство) оголосило переможців конкурсу інновацій Innovation Awards Agritechnica 2023. Цього року подавали 251 заявку на здобуття провідної премії за інновації в міжнародній галузі сільськогосподарської техніки, з них 218 були прийняті до списку всіх новинок виставки. Комісія DLG з інновацій присвоїла одну золоту і 17 срібних медалей.

Золотою медаллю Innovation Award Agritechnica відзначили продукт з новою концепцією, в якому функція суттєво змінена та використання якого допомагає реалізувати новий процес або значно покращує вже відомий. Для нагородження золотою медаллю вирішальними є:

  • значення для практики,
  • переваги для економіки підприємства і управління працею,
  • поліпшення екологічної та енергетичної ситуації,
  • вплив на полегшення і безпеку праці.

Срібною медаллю Innovation Award Agritechnica нагороджують новинку, в якій відомий продукт був удосконалений таким чином, що від цього можна очікувати значного поліпшення функцій і процесу. Але при цьому продукт не повністю відповідає критеріям отримання золота Innovation Award Agritechnica. Вирішальними для нагородження срібною медаллю є:

  • значення для практики,
  • переваги для продуктивності та якості праці,
  • підвищення функціональної надійності.

Золота медаль

Загальна концепція нового двороторного зернозбирального комбайна CR 

Виробник: New Holland — марка CNH

Павільйон/Стенд: 3/A48

Удосконалення технічно можливої функції обмолоту зернозбиральних комбайнів дедалі більше обмежується їхніми розмірами, масою та геометрією. Це стосується, зокрема, розширення молотильного каналу як найефективнішого конструктивного заходу, який матиме прямий вплив на ширину машини — цей параметр, своєю чергою, вже досягає меж законодавчих обмежень транспортної ширини. Базовий, регресивний хід сепараторних функцій виступає проти простого збільшення ліній обмолоту та сепарації. Крім того, більша потужність приводу і відповідні розміри приводних технологій, а також інструменти для обмолоту та сепарування призводять до перевищення встановлених законом навантажень на вісь.

Тому загальна концепція нового двороторного зернозбирального комбайна CR від New Holland була розроблена для максимальної щільності потужності з дотриманням усіх обмежень. Основою нового зернозбирального комбайна CR є технологія приводу з двигуном, встановленим уздовж відповідно до нахилу роторів. За допомогою центральної трансмісії з розділенням потужності ротори та жнивні жатки з живильним ланцюгом приводяться в рух прямолінійно або через карданний вал. Лівий ротор слугує проміжним валом для подавального барабана. Карданний вал розташований з правого боку шасі над рівнем корпусу ротора. В результаті відсутні приводи між шасі та ходовою частиною з обох боків шасі, а значить, ширина шасі значно збільшилася. 

З новим двороторним зернозбиральним комбайном CR компанія New Holland відкриває новий вимір продуктивності двороторних зернозбиральних комбайнів із принципом поздовжнього потоку.

Срібні медалі

STEYR Hybrid CVT

Виробник: STEYR® Traktoren — марка CNH

Павільйон/Стенд: 3/A48

Разом з різноманітними заходами, що їх вживають для зменшення викидів CO2, розробка альтернатив дизельним двигунам є одним із нагальних питань у порядку денному. Це також стосується і позашляхової техніки, як-от трактори, кормозбиральні й зернозбиральні комбайни. 

З продуктом STEYR Hybrid CVT компанія CNH пропонує модульну гібридну концепцію для середніх і великих стандартних тракторів. Представлений прототип базується на серійній 6-циліндровій моделі початкового класу потужністю 132 кВт (180 к.с.) і колісною базою 2,79 м. При тому, що було застосовано гідростатично-механічну безступінчасту коробку передач у співвідношенні 1:1 до оригіналу, дизельний двигун виробляє 191 кВт (260 к.с.) і вбудований у повністю нову передню частину з підресореною незалежною підвіскою та двома вбудованими електродвигунами. У рух генератор приводить дизельний двигун через передавальний ступінь коробки, а генератор передає вироблену електричну потужність до 75 кВт (102 к.с.) на електродвигун через силову електроніку. Останній перетворює електричну енергію назад у механічну, яку двоступенева коробка передач направляє до диференціала передньої осі. Передня вісь, як і раніше, може приводитися в механічний рух за допомогою класичної багатодискової муфти. В електричному ланцюзі також є SuperCaps (супер-конденсатори), тобто накопичувачі електростатичної енергії, які можуть поглинати та вивільняти багато енергії за короткий час, гальмівний резистор і високовольтний роз’єм AEF спереду та ззаду. 

Завдяки дизель-електричному приводу трактора Hybrid CVT компанії STEYR вдалося інтегрувати низку додаткових функцій у технологію трактора. 

T4 Electric Power

Виробник: New Holland — марка CNH

Павільйон/Стенд: 3/A48

У співпраці з: Monarch Tractor (павільйон 5/C26)

Функції автоматизації та автономності є суттєвим полегшенням для водія під час довгих робочих днів. Іноді фундаментальна переробка позашляхових транспортних засобів з метою розробки альтернативних технологій приводу для зменшення викидів CO2 може полегшити впровадження вдосконалень у цій сфері.

Компанія New Holland представляє цікаві функції автономності й безпеки на прикладі акумуляторного електричного трактора T4 Electric Power. Системи камер, встановлені на даху кабіни та в передній частині капота, забезпечують, серед іншого, круговий — на 360°огляд з трактора, який можна перенести на термінал кабіни, огляд заднього навісного обладнання для полегшення з’єднання та автоматичне відключення ВВП коли люди підходять занадто близько до карданного валу. Існують також функції Route Mode, де трактор йде заданою послідовністю руху, наприклад, у садах. Invisible Bucket забезпечує поліпшений огляд роботи фронтального навантажувача, «заретушовуючи» навісне обладнання на терміналі кабіни. 

Компанія New Holland додала значно поліпшені функції до звичних завдань трактора, які призводять до більшої ефективності роботи зі збереженням високого рівня безпеки. 

Телескопічний фронтальний навантажувач

Виробник: Wilhelm Stoll Maschinenfabrik GmbH

Павільйон/Стенд: 6/B25

Хто не стикався з проблемами у роботі фронтального навантажувача? Не поодинокі випадки, коли у вирішальний момент не вистачає лишень сантиметра запасу ходу — особливо в таких улюблених для роботи з фронтальним навантажувачем 4-циліндрових тракторів середнього класу.

Новий телескопічний навантажувач від Stoll оснащений телескопічним поворотним важелем і «подовжувачем». За конструкції 4-циліндрового трактора середнього класу поворотний важіль можна подовжити на 0,7 м, що в поєднанні з подовжувачем дає змогу збільшити горизонтальний виліт на 1 м, а висоту підйому навіть на 1,5 м. Особливо цікавим фронтальний навантажувач, скоріш за все, буде для маніпуляцій з рулонами та квадратними тюками на фермах, де не можна забезпечити належний ступінь завантаженості для телескопічного навантажувача. 

Завдяки перетворенню телескопічної функції, компанія Stoll значно розвинула технологію фронтального навантажувача з великою практичною перевагою.

T7.270 Methane Power (LNG)

Виробник: New Holland — марка CNH

 Павільйон/Стенд: 3/A48

Компанія New Holland стала першим виробником, який на прикладі T7.270 LNG представив газовий трактор із резервуарами ЗПГ. Завдяки спеціальній технології подвійних стінок, контейнери з вакуумною ізоляцією можна адаптувати до типових розмірів трактора, що забезпечує ємність бака 200 кг для T7.270 LNG. New Holland бореться з проблемою випаровування газу за допомогою Cryo-Cooler — охолоджувача, який підтримує постійну температуру метану нижче мінус 162°C, тобто у рідкому стані. Для охолоджувача з електричним приводом потрібно дуже мало енергії, що надходитиме від акумулятора, який можна заряджати через зовнішнє джерело живлення або вбудований IC-генератор. Для приводу генератора використовується випарний газ, завдяки чому система охолодження може працювати самостійно.

Завдяки впровадженню технології ЗПГ у T7.270 Methane Power концепції газових двигунів ЗПГ New Holland тепер у сільському господарстві стали тим варіантом приводів, який може задовольнити жорсткі вимоги цієї галузі. Це поєднується з можливістю використовувати власний вироблений біогаз (біо-ЗПГ) як паливо для транспортних засобів у нейтральних щодо викидів CO2 циклах виробництва.

Багатовимірне регулювання 3-точкової зчіпки для тракторів  

Виробник: CLAAS KGaA

Павільйон/Стенд: 13/C04

У сучасних тракторах тягове зусилля зазвичай регулюється нижніми важелями. Підйом або опускання 3-точкової зчіпки часто означає, що положення ґрунтообробних знарядь більше не паралельне землі, а тому робоча глибина спереду та ззаду відрізнятиметься.

Аби оптимізувати це, компанія Claas відтепер також включає гідравлічний верхній важіль у багатовимірне регулювання 3-точкової зчіпки. Для визначення положення спереду та ззаду робочого агрегату встановлено датчики висоти, які передають сигнали на електроніку керування трактором. За допомогою додаткового гідравлічного блоку керування їх можна перетворити на контрольну норму для довжини верхнього важеля, що призводить до автоматичного регулювання поздовжнього нахилу агрегату. Так агрегат можна направляти паралельно землі, і таким чином досягти рівномірної якості роботи.

Інтегрувавши верхній важіль в систему регулювання 3-точковою зчіпкою, компанія Claas значно вдосконалила її.

GrindStar

Виробник: SAPHIR Maschinenbau GmbH

Павільйон/Стенд: 27/E05

Щоб зберегти якомога більше води в ґрунті під час першої операції після збору врожаю та мати можливість оптимально використовувати її для проростання зерна, насіння рослин-супутників або наступної проміжної культури, обробіток стерні слід проводити якомога ретельніше.

GrindStar від SAPHIR вирішує цю проблему за допомогою пасивно обертових роторів, які обробляють землю на мілкій (до 2 см) глибині. Кожен ротор має діаметр 75 см, половина з них постійно контактує з землею за допомогою кутових знарядь. Кожен ротор ведеться в паралелограмі, що дає змогу адаптуватися до поверхні ґрунту набагато краще, ніж за інших концепцій мілкого обробітку поверхні. 

GrindStar поєднує в собі переваги мульчувача і штригельної борони у вирішальному подальшому розвитку добре відомого процесу. Як наслідок, процес значно покращується загалом, що забезпечує великі переваги для якості роботи та економічності на практиці.

Ротаційний гребнеутворювач  

Виробник: ALL-IN-ONE GmbH

Павільйон/Стенд:25/B23

Накриття боків грядок, стабільність, а також газообмін і випаровування з ґрунту — вирощування картоплі — це щось для спеціалістів, а вимоги до грядоутворювача/гребнеутворювача такі ж різноманітні, як і ґрунти, на яких вирощують картоплю. Ще однією проблемою багатьох систем є засмічення залишками попередників та проміжних культур.

Нещодавно розроблений ротаційний гребнеутворювач від All-In-One GmbH надає можливість створювати рівномірні гребні для картоплі в енергозберігаючий спосіб. Додатково вбудовані різальні елементи подрібнюють залишки культур-попередників і проміжних рослин та усувають відомі з попередніх систем ризики засмічення агрегату. Елемент прикочування гребнеутворювача має низькі вимоги до тягового зусилля, значно знижує ризик пошкодження гребнів під час руху заднім ходом і, таким чином, суттєво поліпшує зручність його використання. Крім того, форма елементів прикочування забезпечує хороше формування гребню з належною структурою для обміну повітря та води. Задля зменшення площі ерозії та достатньої інфільтрації лопаті прикріплені до дисків, які забезпечують пасивний привод і в той же час перфорують простір між грядками. Кожен структурний елемент гребнеутворювача можна замінити окремо, всі вони виготовлені зі стійкого до зносу матеріалу, що забезпечує тривалий термін їхньої служби.

З ротаційним гребнеутворювачем компанія All-In-One значно розвинула і вдосконалила цю технологію.

ECO-Duo Vario

Виробник: Zunhammer Gmb

Павільйон/Стенд: 23/B33

Через можливості збільшення робочої ширини все більших штанг для внесення рідкої гноївки цей процес на конкретній ділянці поля стає складнішим, оскільки норма внесення однакова по всій ширині штанги.

З новим удосконаленням звичного використання двох насосів система компанії Zunhammer ECO-Duo Vario дає змогу регулювати норму внесення для кожної половини розподілювача незалежно одна від одної. Точність внесення добрив на конкретній ділянці можна подвоїти, що особливо важливо для великої робочої ширини агрегату. Коли одні секції вимкнені, норма внесення в інших секціях не змінюється, оскільки в цій системі регулюється кількість оборотів насоса.

Система ECO-Duo Vario від Zunhammer являє собою визначальне рішення для вдосконалення у галузі технологій внесення рідкої гноївки.

Curve Control для відцентрових розкидачів

Виробник: AMAZONEN-WERKE H. DREYER SE & Co. KG

Павільйон/Стенд: 9/C30

Особливо за великої робочої ширини під час проходження поворотів помітний ефект: значно зростає швидкість у зовнішньому радіусі, але також значно зменшується у внутрішній частині повороту, що неминуче призводить до зміни норми внесення добрив.

Щодо внесення засобів захисту рослин, тема компенсації повороту, тобто адаптації норми внесення до змін швидкості розкидача, вже відома. Однак його штанга розташована близько за фізичною точкою повороту машини. Отже, щоб компенсувати втрати на поворотах, потрібно регулювати лише норму внесення в межах штанги.

З іншого боку, з відцентровим розкидачем відстань розкидання вдвічі перевищує робочу ширину, а місце внесення розташоване на багато метрів позаду системи розкидання, залежно від типу добрива і робочої ширини. Сама зона розсіювання також має форму нирки. З розкидачем, окрім регулювання кількості в межах повороту, необхідно також враховувати зміщення схеми розсіювання. Все це вимагає точного знання того, як система розкидання працює з різними добривами, і відповідно складного впровадження в алгоритм керування.

Завдяки системі CurveControl схема розсіювання відцентрового розкидача регулюється спершу вже під час проходження повороту.

Forward Looking Feedrate Radar для комбайна Axial-Flow  

Виробник: CASE IH — марка CNH

Павільйон/Стенд: 3/A48

Контролери пропускної здатності зернозбиральних комбайнів реагують на зміну умов посіву лише тоді, коли матеріал уже перебуває в жнивній жатці, у впускному каналі чи в молотарці, або датчики, розташовані на кабіні, сканують культуру під несприятливим кутом випромінення. Надзвичайно мінливі умови збирання врожаю, такі як зміщення посівів або прогалини та забур’янені ділянки в посівах, призводять до відповідного великого або недостатнього навантаження на зернозбиральний комбайн із надмірною різницею швидкості руху або перевантаженням і недовантаженням на обмолот та сепарувальні елементи. Контролер пропускної здатності тоді часто деактивується. Крім того, сенсорна технологія для контролю висоти жнивної жатки виявляє нерівність землі лише тоді, коли лезо жатки вже торкається її, що може призвести до забивання сміттям.

Запатентована модернізація забезпечує рівномірніше подавання врожаю і керування жаткою з меншим контактом із землею. Загалом це сприяє підвищенню продуктивності зернозбирального комбайна та безпеки експлуатації, а отже, його ефективності.

Змінний сепаратор ChangeSep

Виробник: GRIMME Landmaschinenfabrik GmbH & Co. KG

Павільйон/Стенд: 25/F10

Що стосується причіпних бункерних машин для збирання коренеплодів, виробники пропонують свої моделі з різними пристроями для відокремлення домішок, щоб забезпечити адаптацію до переважаючих умов експлуатації. Проте паралельно зі зростанням посівних площ підприємств, що займаються вирощуванням картоплі, внутрішня відстань від поля до виробничих приміщень, а часто й різноманітність ґрунтів, також збільшується. На практиці це призводить до використання менш придатного сепаратору на все більшій кількості поверхонь.

Завдяки змінному сепаратору ChangeSep компанія Grimme об’єднала дві наявні системи в одній машині і, таким чином, значно розвинула технологію сепараторів, особливо тому, що сепарувальні пристрої можна змінити без зусиль та особливих технічних допоміжних засобів.

Картоплезбиральний комбайн зі SmartFold  

Виробник: Shaktiman GRIMME Root Crop Sol. Pvt. Ltd.

Павільйон/Стенд: 25/F10

Зростання механізації дрібноструктурних площ картоплі у країнах, що розвиваються, і в нових індустріальних країнах, призвело до того, що не лише продуктивність площі, але й якість роботи стає дедалі важливішою під час збирання врожаю.

Картоплезбиральний комбайн, розроблений спільно компаніями Shaktiman і Grimme, враховує ці вимоги в новій концепції машини. Завдяки короткому першому сепарувальному пристрою та гідравлічному механізму складання для другого сепарувального пристрою, контроль глибини сошників за допомогою барабанів для грядок можна інтегрувати в машину без значного збільшення потреби в підйомній силі, забезпечуючи тим самим продовження використання наявних менших тракторів. Глибина впускного отвору та збільшена площа сепаратора забезпечують налаштований і обережний для бульб потік врожаю через валкувач. У той же час розміщення повністю відкритих бульб на ґрунті, ущільненому котком, значно полегшує роботу збиральних комбайнів і, таким чином, постійно зменшує масові втрати прикритої землею картоплі.

Ця вирішальна модернізація добре відомої системи картоплезбиральних комбайнів сприяє загальному підвищенню як якості роботи, так і продуктивності, а отже, продовольчої безпеки населення країн, що розвиваються, та нових індустріальних країн.

Шліфувальний пристрій кормозбирального комбайна без мануального налаштування 

Виробник: Maschinenfabrik Bernard Krone GmbH & Co. KG

Павільйон/Стенд: 27/F22

Гострі леза подрібнювача гарантують точне нарізання та невелику кількість часток зайвої довжини. Щоб відрегулювати точильний камінь вручну, слід провести технічне обслуговування кормозбирального комбайна після приблизно 400-450 циклів подрібнення. Ця процедура займає від 30 до 45 хвилин на регулювання і, виходячи з поточного стану техніки, може виконуватися приблизно три-чотири рази для кожного каменю. Незначна частина точильного каменю стає непридатним залишком.

Завдяки інноваційному шліфувальному пристрою кількість циклів шліфування можна збільшити до 2200 без жодного технічного та сервісного обслуговування. Новий розроблений тримач точильного каменю також забезпечує повне використання всього каменю. Інкапсульована конструкція з новим регулюванням також забезпечує покращений захист від впливу довкілля, особливо від бруду. Інноваційна концепція кріплення точильного каменю скорочує роботу та час, необхідні для заміни, на майже 70%.

Ця суттєва модернізація шліфувального пристрою на кормозбиральному комбайні спрощує обслуговування, завдяки чому зменшується навантаження на водія та механіка. Ефективність кормозбиральної машини підвищується, оскільки операцію збирання не потрібно переривати. Точильний камінь використовується повністю, що захищає ресурси і довкілля. Крім того, безпека праці також виграє від спрощення використання пристрою.

Автоматичне налаштування плющилки 

Виробник: Fendt AGCO GmbH

Павільйон/Стенд: 20/B26

Якість основного корму безпосередньо впливає на виробництво молока і м'яса, а також на структуру витрат тваринницьких ферм. Ключове значення однорідного забезпечення худоби поживними речовинами починається з моменту скошування і закінчується подаванням корму в годівниці. Між ними є багато параметрів, які слід враховувати. Під час скошування пасовищні та польові кормові культури мають велику неоднорідність вихідної сухої речовини, що призводить до різного ступеня прив’ялювання під час збирання врожаю. Бажана мета досягти максимум 10% різниці сухої речовини корму в траншеї досягається рідко, що призводить до гетерогенної кислотної структури корму в траншеї.

Зрештою, тварини та люди однаково виграють від суттєвого вдосконалення налаштувань плющилки. Однорідність зеленої маси означає те, що можна очікувати вищої продуктивності тварин, а водієві комбінації косарок потрібно лише зосередити свою увагу на процесі скошування. Проте чіткі та вирішальні налаштування плющилки контролюють за допомогою датчиків або прикладної карти. За налаштування залежно від маси посівів зменшується споживання пального та втрати від опадання листків рослин. Цей штучний інтелект зменшує навантаження на водія, скорочує час налаштування і забезпечує послідовну та економну роботу.

iQblue tool monitoring

Виробник: LEMKEN GmbH & Co. KG

Павільйон/Стенд: 11/A43

У співпраці з: Track32 B.V.

Продукт iQblue tool monitoring дає змогу контролювати стан знарядь під час використання культиватора та виявляє можливу їхню втрату і зношення лап. Завдяки своєчасному оповіщенню заміну знаряддя можна розпочати на ранній стадії за мануального, напівавтономного або повністю автономного застосування, забезпечуючи таким чином якість роботи та запобігаючи подальшому руйнуванню. Система передусім необхідна для автономних транспортних засобів, але її також можна використовувати на стандартних тракторах.

Аналіз стану знаряддя проводиться під час виконання повороту на поворотній смузі шляхом аналізу зображень камери з піднятим знаряддям за допомогою алгоритму штучного інтелекту (ШІ). Таким чином можна виявити початок зношування, а також загрозу втрати знаряддя. Крім того, можна спрогнозувати, коли його необхідно замінити. Система подає попередження у вигляді індикатора світлофора, де втрати лап позначаються червоним кольором, пошкоджені або зношені лапи жовтим, а непошкоджені — зеленим.

Автоматизований і незалежний від водія моніторинг робочих знарядь може завчасно вказувати на необхідну заміну зношених частин, а також прогнозувати виявлення пошкоджень і, таким чином, є важливою модернізацією автономності робочих процесів.

Radicle Agronomics

Виробник: Precision Planting LLC

Павільйон/Стенд: 20/B39

Radicle Agronomics — це система, яка поєднує в собі планування, відбір проб, аналіз і всю логістику взяття проб ґрунту. Немає необхідності готувати етикетки та маркувати мішки із землею. Все це відбувається автоматично в полі, поки GeoPress заповнює GeoTubes зібраним ґрунтом. За допомогою технології RFID кожному контейнеру з пробою, так званому тюбику, надаються координати та необхідні дані для подальшої обробки в лабораторії. Лабораторія аналізу ґрунту Radicle Lab, яка є частиною системи, виконує повністю автоматично всю необхідну роботу, як-от калібрування, підготовку, аналіз і звітування, протягом декількох хвилин у приміщенні 3x3 метри. Лише тюбики потрібно поставити на полицю вручну. Програмне забезпечення бездоганно інтегрує взяття проб, картографування та аналіз в одній платформі. Щоб спланувати точки взяття проб для конкретного місця, платформа може обробляти шейп-файли. Результати аналізу знову експортуються також у форматі shp або csv або як готовий звіт PDF.

Завдяки Radicle Agronomics процес взяття проб ґрунту для точного землеробства суттєво вдосконалився. Система надає фермеру результати відбору проб ґрунту простим, швидким, безпечним і точним способом, що дає йому змогу приймати швидкі та продумані рішення.

3A — Advanced Automation and Autonomy

Виробник: AgXeed B.V.

Павільйон/Стенд: 9/F30

 Сільськогосподарські роботи зазвичай працюють у закритих системах з обмеженими можливостями застосування та без змоги їх поєднання з іншими транспортними засобами і навісним обладнанням. Крім того, існує мало рішень для моніторингу якості процесу. Використання автономних польових роботів, наприклад, для обробітку ґрунту, ефективне лише тоді, коли вони здатні виявляти та, в ідеалі, усувати несправності в обладнанні для обробки, як-от засмічення або втрата лап.

 3A — Advanced Automation and Autonomy — це програмне забезпечення для планування і виконання, яке можна використовувати для керування роботами у співпраці з тракторами та навісним обладнанням. Крім того, несправності в парі виявляються і, за можливістю, усуваються самостійно. За допомогою датчиків визначають наявність засмічень, втрати лап, потрібну швидкість прикочувального котка та інтенсивність роботи захисту від перевантаження. Крім того, 3A — це система відкритих інтерфейсів для попереднього планування, призначена для оптимізації робочого процесу в полі, наприклад, смуг руху і налаштувань обладнання. Це нейтралізує попередню ізоляцію автономного польового робота, спричинену його закритою системою. За допомогою AgXeed Box із системи 3A стандартні трактори та навісне обладнання вперше можна інтегрувати в процес планування і автономного виконання за допомогою інтерфейсу ISOBUS. Навісне обладнання задля оптимізації процесів також може взаємодіяти з роботами та тракторами через цей інтерфейс. 

Отже система 3A від AgXeed представляє суттєве вдосконалення засобів цифровізації рослинництва в напрямі автономних польових роботів.


Детальніше на DLG.org