Таку думку висловив генеральний директор ФАО Жозе Граціану да Сілва.
До того ж великий вплив на ефективність, стійкість і інклюзивність сімейних фермерських господарств, вважає він, матимуть інформаційні та комунікаційні технології.
«Мільйони дрібних сімейних ферм потребують технічної та фінансової допомоги, щоб бути більш стійкими й адаптуватися до наслідків зміни клімату. Вони повинні залишитися на своїй землі, виробляти власні продукти харчування, а також отримати доступ до ринків», — сказав він.
Від зазначив, що ФАО вивчає можливість використання технологій, що дозволяють невеликим фермерським господарствам робити прогнози щодо мікроклімату, і взаємодіє з Всесвітньою метеорологічною організацією (ВМО) з метою пошуку додаткових способів поліпшення прогнозів погоди для фермерів. Ці зусилля будуть спрямовані, зокрема, на 70 країн, які не мають національних метеорологічних служб.
Також організація співпрацює з Google, щоб зробити супутникові дані з високою роздільною здатністю повсякденним інструментом моніторингу та управління природними ресурсами, сприяння сталому розвитку сільського господарства.
AgroPortal.ua за матеріалами ФАО