logo

Думка експерта

Україна може зробити економічний прорив у наступні 4 роки

Україна може зробити економічний прорив у наступні 4 роки

Думка експерта Ерік Найман 16 серпня 2019. 09:52 2785

Україна з приходом нової влади отримала можливість зробити справжній економічний прорив.

Таку думку висловив фінансист Ерік Найман.

Він зазначив, що виборні баталії залишилися в минулому, вщухли ейфорія переможців і розчарування тих, хто програв, і країна переходить до наступного періоду свого розвитку.

«Наступні 4 роки (до наступних парламентських виборів) будуть у політичному плані спокійними. Принаймні, на це розраховують переможці та більшість виборців. При цьому останні очікують від як ніколи консолідованої влади дуже багато чого. Наприклад, зняття депутатської недоторканності», — вважає Найман.

Експерт підкреслив, що Президент втратив можливість апелювати до того, що поганий парламент не голосує за його законопроекти. Тому не тільки влада отримала безпрецедентні для України повноваження, а й очікування народу від діяльності влади як ніколи високі.

«Наступні 4 роки можуть стати для України реальним економічним проривом. Жахливо недоінвестована і недооцінена країна може дати величезні можливості для заробітків і інвесторам, і спекулянтам», —- вважає фінансист.

Але, на його думку, якщо при владі знову переможуть сьогочасні інтереси, то рекордна ейфорія і консолідація народу навколо однієї політичної сили можуть перетворитися на неймовірне розчарування.

«Зараз іноземні інвестори і внутрішній ринок завершення гострого політичного сезону і консолідацію влади в одних руках розглядають дуже оптимістично. І з цим можна і потрібно погодитися», — підсумував він.


AgroPortal.ua за матеріалами Facebook


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги