logo

Думка експерта

ТОП-10 перешкод для інвестування в Україну Джерело фото: Hubs

ТОП-10 перешкод для інвестування в Україну

Думка експерта Анна Дерев`янко 14 грудня 2016. 07:03 1755

Бізнесу здається, що Україна рухається в правильному напрямку, і він готовий інвестувати.

Таку думку в інтерв'ю Hubs висловила виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації (ЄБА) Анна Дерев'янко.

«У нас дуже багато вільних ніш у сфері сільського господарства, у галузі інформаційних технологій. Є можливості процесингу в рамках сільського господарства. Ми постійно експортуємо сировину. Якщо ж знайти внутрішні або інвестиційні кошти і вкласти їх в переробку, можна заробити набагато більше», — розповідає експерт.

Вона зазначила, що в серпні ЄБА провела дослідження щодо бачення перспектив України на 2017 р. представниками бізнесу. Участь взяли 119 директорів найбільших компаній.

«Результати дослідження виявилися набагато позитивнішими, ніж ми очікували. 75% компаній, які взяли участь в опитуванні, очікують на зростання в наступному році. Більше того, 50% учасників дослідження планують інвестувати в розвиток бізнесу в Україні. Також 50% компаній з оптимізмом дивляться на кадрову сферу України, плануючи в наступному році підвищення зарплат своєму персоналу», — зазначає Анна Дерев'янко.

Разом із тим, бізнес все ще стикається з деякими перешкодами для ефективного інвестування. Серед них — корупція, недовіра до судової системи, військовий конфлікт із Росією та інші.

 

Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги