logo

Думка експерта

«Банкопад» продовжиться і у 2017 році Джерело фото: личный архив Виталия Шапрана

«Банкопад» продовжиться і у 2017 році

Думка експерта Віталій Шапран 28 липня 2016. 06:58 2627

Банки не виконують свої зобов'язання і циклічний процес «банкопаду» не буде завершено принаймні до першого кварталу 2017 р.

Таку думку головний фінансовий аналітик РА «Експерт-Рейтинг» Віталій Шапран висловив в інтерв'ю Ubr.

За його словами, ймовірно, кілька банків буде виведено з ринку вже до вересня місяця, тому що не всі банки виконують свої зобов'язання в повному обсязі.

«На жаль, на ринку існують банки, назви яких вже на слуху. Вони не виплачують депозити великим компаніям, судяться з ними тощо», — розповів Шапран.

На думку експерта, судові розгляди з банками це взагалі окрема тема, адже останнім часом суди просто завалені позовами на них. Це підтверджує досить хитке положення банків в наш час.

«Я не раджу іншим чекати припинення банкопаду, це — процес циклічний, одномоментно завершити його не можна», — повідомив Віталій Шапран.

Також аналітик уточнив, що якщо процес «банкопаду» і завершиться, то тільки за згасальним сценарієм, а не в один момент, адже як показали кризи минулих років, банки покращують своє становище тільки через півроку після початку економічного зростання у країні. Ті ризики, які нині негативно впливають на банківський сектор, перестануть впливати не раніше першого кварталу 2017 р.


Анастасія Сотнічук, AgroPortal.ua


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги