logo

Думка експерта

Основні агрополітичні цілі для України

Основні агрополітичні цілі для України

Думка експерта Алекс Ліссітса 22 липня 2020. 06:41 1121

Україна має виробляти та забезпечувати внутрішнього споживача якісними і безпечними харчовими продуктами, бо від цього залежить життя людей і майбутнє країни.

Це одна з агрополітичних цілей для України, яку озвучив президент асоціації «Український клуб аграрного бізнесу», голова Наглядової ради проєкту «Агрокебети», гендиректор ІМК Алекс Ліссітса, спілкуючись з учасниками I Всеукраїнського публічного онлайн-курсу «Нова аграрна політика України»

За його словами, крім цього, основними агрополітичними цілями для України повинні стати:

Увесь ланцюжок виробництва сільськогосподарської продукції та харчових продуктів і суміжних галузей має бути прибутковим.

- Політика стимулювання та промоції експорту української аграрної продукції має бути чітко продуманою. Made in Ukraine має означати якісна та безпечна продукція!

- Виробляючи та перероблюючи харчові продукти, бізнес має турбуватися про довкілля та про життя майбутніх поколінь!

- Інновації мають бути, як в аграрій освіті та науці, так і у системі державного управління в агросекторі щодо бюрократії та підходів.

- Процес децентралізації треба продумано завершувати. Затягування процесу передачі влади та активів таких як земля на місця лише погіршить ситуацію в сільській місцевості.


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги