logo

Думка експерта

Інвестиційні няні стимулюватимуть переробну галузь Джерело фото: Facebook // Юлія Ковалів

Інвестиційні няні стимулюватимуть переробну галузь

Думка експерта Юлія Ковалів 21 грудня 2020. 07:32 1492

Законопроєкт №3760 про підтримку українських та іноземних інвесторів, більш відомий як закон про «інвестиційних нянь», в першу чергу націлений на переробну галузь.

Таку думку висловила заступник керівника Офісу Президента України Юлія Ковалів під час онлайн-конференції «Ведення агробізнесу в Україні».

«Цей інструмент дозволить різного роду фіскальними стимулами або інфраструктурою надати певні стимули для переробних галузей — до 30% вартості нових проєктів», — зазначає Юлія Ковалів.

За її словами, якщо проєкт потребуватиме понад 20 млн євро інвестицій та створюватиме понад 80 робочих місць, держава буде готова в різній формі надати підтримку до 30% його вартості.

«Це може бути звільнення від податку на прибуток чи на землю, від митних та податкових платежів при імпорті обладнання для реалізації проєкту, за державні гроші інвестпроєкт буде забезпечений автошляхами, лініями зв'язку, тепло-, газо-, водо- та електропостачанням, інженерними комунікаціями. Таким чином інвестор зможе отримати до 30% від вартості проєкту», — пояснює Юлія Ковалів.


Людмила Лебідь, AgroPortal.ua


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги