logo

Думка експерта

Детінізація сільського господарства допоможе у вирішенні проблеми агрострахування Джерело фото: LB

Детінізація сільського господарства допоможе у вирішенні проблеми агрострахування

Думка експерта Андрій Вадатурський 18 січня 2018. 11:35 1632

Виведення безлічі сільськогосподарських виробників з тіньового ринку та його локалізація допоможуть вирішити проблему агрострахування.

Таку думку висловив народний депутат, член аграрного комітету Андрій Вадатурський під час розгляду законопроекту № 6355-1 про створення системи державної підтримки сільськогосподарського страхування.

Вадатурський зазначив, що дієва допомога полягає не стільки у виділенні державних дотацій на страхування, скільки у виведенні ринку в легальне поле. Разом із цим, страхування стане більш поширеним і дешевим інструментом.

За його словами, невеликі аграрні підприємства переважно працюють в тіні, відповідно, не можуть страхувати виробництво.

«Потрібно більше працювати в напрямку локалізації та детінізації аграрного виробництва, щоб виробники могли працювати з банками», — говорить нардеп.

Вадатурський додає, що коли агровиробники почнуть масового працювати легально, тоді з’явиться попит на ринку агрострахування.

«Чим більше виробників зможе працювати з банками, тим більше будуть страхувати виробництво. Тоді на ринку буде більше страхових компаній, які працюють у сільському господарстві, відповідно, страхування стане дешевшим», — підкреслив Вадатурський.


Наталія Ключникова, AgroPortal.ua


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги