logo

Думка експерта

Бізнес в Україні повинен працювати в рівних умовах Джерело фото: nv.ua

Бізнес в Україні повинен працювати в рівних умовах

Думка експерта Віктор Іванчик 26 березня 2021. 10:35 1160

Підприємства в Україні повинні бути в однакових умовах і вести бізнес на прозорих конкурентних засадах. Це важливо для розвитку держави.

Таку думку висловив засновник та генеральний директор агропромхолдингу «Астарта» Віктор Іванчик.

«Якщо ми платимо всі податки, офіційні заробітні плати, то й інші повинні це робити. Якщо ми несемо відповідальність, то й інші повинні бути відповідальними. Жодних подвійних стандартів. Це неприпустимо», — вважає він.

Віктор Іванчик підкреслив, що зараз знову говорять про податкову амністію.

«Критики зауважують, що це демотивує сумлінних платників податків. Втім, я розумію, що по-іншому сьогодні не можна. Судова система слабка, щоб переслідувати неплатників. Але це колосальні кошти, і їх потрібно виводити з тіні та інвестувати в економіку країни», — стверджує він.

Важлива і роль, на думку гендиректора «Астарти», у місцевих громад.

«Саме на місцевому рівні дуже чітко видно, хто і скільки платить податків. Не варто закривати очі на незареєстрованих працівників чи інші тіньові схеми. Це їхня відповідальність.

Тільки забезпечення рівних і прозорих конкурентних умов для всіх учасників процесу, вимога їх дотримання, взаємна відповідальність та розбудова бізнесу на принципах сталого розвитку допоможуть вивести Україну з бідності», — підсумував він.


AgroPortal.ua за матеріалами «Астарти»


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги