logo

Думка експерта

Агровиробникам потрібно працювати над собівартістю

Агровиробникам потрібно працювати над собівартістю

Думка експерта Алекс Ліссітса 15 жовтня 2020. 09:19 927

Неврожай пальмової олії у Малайзії — плюс для України. Ми можемо розраховувати на високі ціни на соняшникову, ріпакову олію та сою.

Таку думку в соцмережі Facebook висловив президент асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» Алекс Ліссітса.

Однак, за його словами, не варто розслаблятися, а працювати над тим, аби ми самі забезпечували світ якісною продукцією незалежно від того, яка ситуація складеться на інших ринках.

«А це значить, що продукція має бути якісна та дешева, щоб бути конкурентними з іншими гравцями на світовому ринку. А щоб продукція була з конкурентною ціною, потрібно працювати над собівартістю», — додає експерт.

У Малайзії, яка є одним із найбільших виробників пальмової олії у світі, за оцінками USDA, очікується виробництво продукту на рівні 19,2 млн т, що на 8% менше, ніж минулого року. Загальна площа під цією культурою становить 5,4 млн га. Вона по суті не змінилася з минулого року, але урожайність упала на 8% і складає цьогоріч 3,59 т/га.

За словами Алекса Ліссітси, Малайзію не оминули проблеми, з якими зіткнулися аграрії у різних країнах світу, а це — недостатня кількість опадів у період вегетації, що значно вплинуло на дозрівання пальмових плодів.


AgroPortal.ua за матеріалами Facebook


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги