logo

Думка експерта

Аграріям слід бути готовими до «диких» вимог переробників і експортерів Джерело фото: AgroPortal.ua

Аграріям слід бути готовими до «диких» вимог переробників і експортерів

Думка експерта Геннадій Новіков 04 вересня 2019. 09:40 1444

Тема державного контролю та гарантування безпеки і якості аграрної, а також харчової продукції стає дедалі актуальнішою. Це стосується і сільгоспвиробників.

Про це заявив голова ГС «Аграрний союз України» Геннадій Новіков.

Він зазначив, що нині багато підприємців, які займаються переробкою чи намагаються експортувати свою продукцію, постають перед вимогами, які для українських аграріїв на перший погляд можуть здатися дикими.

«Але хочемо ми того чи ні, виходячи на зовнішні ринки, нам доведеться приймати правила гри, які існують у світі. Ця тема буде з часом дедалі більш актуальною, і нам потрібно до цього бути готовими», — наголосив керівник спілки.

Він також зауважив, що аграрії будуть сильними лише тоді, коли вдасться об'єднатися і виступати на всіх переговорах як єдине ціле.

«Якщо з нами якась компанія йде на контакт і підписує договори, даючи певні преференції, то ми маємо домовитися і вести справу з такими компаніями-партнерами. Ми маємо чітко продемонструвати, що ми співпрацюємо з тими, хто готовий до взаємовигідної роботи з нами.

Щоб покращувати для себе умови договорів з партнерами, ми маємо підтвердити, що вміємо працювати разом і здатні забезпечити необхідний рівень закупівель та постачання продукції», — сказав Геннадій Новіков. 


AgroPortal.ua за матеріалами Аграрного союзу України


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги