Дрібні підприємства отримуть більше в розрахунку на гектар за ключовою програмою держпідтримки — часткова компенсація вартості сільгосптехніки та обладнання вітчизняного виробництва.
Безправне становище виробників молочних продуктів у взаєминах із торговельними мережами вже давно викликає обурення. Нині ж відбувається затягування вирішення цієї проблеми на законодавчому рівні.
В Україні осінні польові роботи в багатьох уже проведені: посіяна пшениця, ріпак. Однак аграрії потрапляють у ситуацію, коли весь досвід — від закупівлі до внесення — буде відпрацьовуватися заново.
Якщо тенденції щодо заборони застосування окремих діючих речовин засобів захисту рослин зберігатимуться й надалі, Україна з часом перетвориться з експортера сільгосппродукції на її імпортера.
Кожен рік має різні виклики у вирощуванні соняшнику. Характерними для поточного стали: опади в першій половині вегетації, потім — посуха та ідеальні умови для розвитку нетипових хвороб.
Україна не повністю реалізувала свій потенціал у сільськогосподарському секторі. Якщо говорити про вартість продукції, яку ми виробляємо, то ми можемо її мінімум потроїти.
Економіки всіх країн, зокрема й України, відновлюються після минулорічної кризи, спричиненої пандемією. Однак, як розвиватиметься ситуація, припустити дуже складно.
Бджільництво займає все більшу частку в економіці України та водночас забезпечує велику кількість робочих місць. Ця галузь демонструє, як протягом короткого проміжку часу Україна може стати лідером на світовому ринку меду.