logo

Спецпроекти

Ранкова кава // ТОП-8 рослин, які поліпшують настрій

Ранкова кава // ТОП-8 рослин, які поліпшують настрій

Спецпроекти 22 серпня 2019. 07:00 819

Кімнатні рослини здатні не тільки очистити повітря в приміщенні, але й поліпшити настрій та позбавити від депресії. Вашій увазі пропонуємо ТОП-8 рослин, котрі змінять ваше життя на краще.

1. Лаванда — прекрасний природний антидепресант, який використовується для підтримки нервової системи, полегшує головний біль і допомагає впоратися з безсонням. Дослідження показало: запах лаванди заспокоює і знижує пульс при стресових ситуаціях.

2. Ашвагандха (фізаліс) — рослина з яскравими плодами, яка поліпшить настрій одним своїм виглядом, а також допоможе впоратися з безсонням і зніме депресію. У ході досліджень було відмічено зниження депресії у пацієнтів з хронічним стресом на 72-79,2%.

3. М'ята перцева — її аромат  підвищує настрій, продуктивність, покращує пам'ять. Після ароматерапії з м'ятою знижується сонливість, зменшується втома і хвилювання.

4. Троянда — досить тільки погляду (протягом кількох хвилин) на троянду, щоб знизити рівень стресу, покращити настрій та психологічне здоров'я.

5. Жасмин — виділяє аромат, який знижує рівень тривоги і покращує якість сну.

6. Орегано (материнка звичайна) — насамперед цю рослину корисно їсти. Вона містить речовини, які борються з депресією, втомою і тривогою, а також володіє протимікробною і протираковою дією.

7. Розмарин — не тільки покращує якість повітря в приміщенні, але й добре впливає на пам'ять. Рослина також має здатність знімати втому і страх, поліпшує сон за рахунок зниження рівня кортизолу в крові.

8. Базилік — володіє заспокійливою дією на нервову і серцево-судинну системи.


AgroPortal.ua за матеріалами Nday.te.ua


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги