logo

Спецпроекти

Ранкова кава // Новий мейнстрім: що аграрії дивляться у TikTok

Ранкова кава // Новий мейнстрім: що аграрії дивляться у TikTok

Спецпроекти 24 грудня 2020. 07:00 2065

TikTok — найбільш динамічна соціальна мережа світу, до якої щодня долучаються тисячі нових користувачів. І українські аграрії не є виключенням.

Редакція AgroPortal.ua провела серед своїх підписників в Instagram опитування щодо того, на які TikTok канали вони підписані.

До вашої уваги топ-5 каналів у TikTok, які переглядає українська агроспільнота. 

1. АgrоРortal.ua — зовсім новий TikTok-канал аграрного онлайн-видання AgroPortal.ua, який публікує авторські відеоролики з метою популяризації сільського господарства, життя на селі, зеленого туризму та загалом агропродовольчих тем. 

2. Зеленый Шеф — канал міського фермера із Одеси Івана Воробйова. На своєму каналі він розповідає про те, як виростити мікрозелень у домашніх умовах та самостійно зробити обладнання для квартирного вирощування рослин, а також ділиться рецептами та власними життєвими історіями.

3. Нетипичный фермер — TikTok фермерші Анни Акініної. Це історія про те, як дівчина проміняла міське життя на село та город. Анна ділиться секретами вирощування птиці, розповідає про лайфхаки городніх справ і тонкощі створення власної водойми.

4. Тут про пчел — пасічник Андрій Добросоцький у своєму TikTok ділиться процесом виготовлення меду, аргументуючи це тим, що коли він розпочинав займатися бджільництвом, інформацію ніде було шукати, саме тому його канал є насамперед просвітницьким. 

5. Агро Техника — TikTok-канал про агротехніку Максим Збицькій розпочав вести ще в 2019 році. Він знімає відео і розповідає про роботу тракторів, комбайнів та різної причіпної техніки. 


Іванна Панасюк, AgroPortal.ua


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги