logo

Спецпроекти

Ранкова кава // 5 рекомендацій для подорожі на самоті

Ранкова кава // 5 рекомендацій для подорожі на самоті

Спецпроекти 29 липня 2019. 07:00 1464

Подорож на самоті — це завжди цікаво. Навіть якщо страшно зважитися! Неважливо, з якої причини ти відпочиваєш один, важливо отримати від цього максимум задоволення. Ось які рекомендації дають люди, які багато років працюють у туризмі.

1. Плануй поїздку

Так, вояж на самоті нерідко буває спонтанним, але деякі важливі моменти варто пам'ятати. Наприклад, можна губитися в красивому місті й просто дивитися в різні боки, але якщо поєднати це з оглядом визначних пам'яток, буде більше користі. Крім того, важливо розповісти близьким про те, де і коли ти плануєш бути. Страховка ніколи не завадить! До речі, не забудь взяти з собою медичний поліс.

2. Будь відкритим до пропозицій

Особливо якщо бюджет поїздки обмежений. Наприклад, групові екскурсії набагато дешевше індивідуальних, і якщо тобі пропонують приєднатися, не відмовляйся. Одномісне розміщення в готелі буває не дешевше двомісного, тому є сенс знайти сусіда і оселитися разом. Це не накладає на тебе зобов'язань всюди ходити удвох.

3. Вставай раніше

Навіть якщо ти закореніла сова, в поїздці добре би прокидатися раніше. Ходити ночами незнайомим містом часом небезпечно, а в популярних місцях о 7-8 ранку немає натовпів, які з'являються годині о десятій. Крім того, ти зможеш побачити звичайне життя тих, для кого це місто рідне.

4. Бери мало речей

У відпустку іноді хочеться взяти всю шафу і книжкові полиці на додачу, але якщо у тебе насичена програма, постарайся обійтися мінімумом речей. Побутові дрібниці можна купити на місці, одяг — випрати в місцевій пральні. Якщо передбачається активний відпочинок, придбай зручний рюкзак, який не доведеться здавати в багаж.

5. Насолоджуйся моментом

Подорож на самоті — відмінна можливість побути наодинці з собою і дізнатися себе краще. Дивись на всі боки, а не в телефон, думай про те, що тобі насправді подобається, — і повернешся додому новою людиною!


AgroPortal.ua за матеріалами Сosmo.ru


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги