logo

Спецпроекти

Уроки менеджменту // Telegram-етикет — твій ключ до професійного успіху

Уроки менеджменту // Telegram-етикет — твій ключ до професійного успіху

Спецпроекти 14 жовтня 2019. 07:00 604

Голосові повідомлення — прокляття месенджерів. Але це не єдине, що дратує в листуванні по роботі. Пропонуємо вашій увазі Telegram-етикет, який допоможе врятувати вашу репутацію в бізнесових колах.

Постарайтеся обійтися без аудіоповідомлень

Уявіть: вам потрібно згадати номер завдання, а для цього доведеться переслухати 10-хвилинне аудіо. Серед аудіоповідомлень ніколи не знайти потрібну інформацію. Якщо без аудіоповідомлень ніяк, напишіть в декількох словах, про що воно.

Вміщуйтеся в одне повідомлення

Не зловживайте довірою і повідомленнями людей, які вас ще не зам’ютили. Якщо потік свідомості вже вилився, резюмуйте його одним повідомленням.

Зберігайте контекст

Rerly є майже в усіх месенджерах — використовуйте його завжди, особливо в групових чатах. Будете як нитка Аріадни серед тисячі непрочитаних повідомлень.

Не телефонуйте без домовленості

Право на раптовий дзвінок є тільки у мами, дружини/чоловіка, дітей та героїв фільмів жахів. Попередьте, що зателефонуєте: так більше шансів, що у співрозмовника буде включений звук на телефоні. Якщо ви попередили про дзвінок, а абонент не прочитав, наберіть його — так можна.

Не ховайтеся

Ми знаємо, і вас це дратує — коли хтось висить в онлайн, але не відповідає на повідомлення більше доби. Якщо вам ніколи, напишіть: «повідомлення побачив, відповім пізніше».

Запитуйте, що зручно співрозмовнику

Насправді ці правила не працюють. Найкраще — питати співрозмовника прямо: «Тобі ок, якщо я запишу аудіо?» або «Тобі ок, якщо я зателефоную?»


AgroPortal.ua за матеріалами Setters.agency


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги