logo

Спецпроекти

Уроки менеджменту // Бери найкраще з того, що є

Уроки менеджменту // Бери найкраще з того, що є

Спецпроекти 08 лютого 2021. 06:51 1737

Під час однієї із зустрічей випускників кілька з них, що вже зробили кар'єру в своїй справі, вирішили зайти в гості до свого старого професора. Поділившись своїми успіхами і досягненнями, вони перейшли і до іншої теми — труднощам і проблемам у житті.

«Почекайте хвилинку, я зараз зварю нам усім чудову каву», — сказав професор, як тільки останній з колишніх студентів розповів про свої проблеми.

Він вийшов на кухню і повернувся з кавником і тацею, на якій було багато чашок, але серед них не було навіть двох однакових. Одні були дорогі порцелянові, інші — прості керамічні, треті — зовсім скромні скляні.

Старий професор розлив каву і запропонував кожному взяти чашку. Коли у кожного в руці парував ароматний напій, вчитель сказав:

«Подивіться на чашки, які ви взяли. Звичайно, кожен хотів узяти щось краще, тому всі красиві чашки розібрані, а прості залишилися на таці. В принципі, хотіти кращого для себе — це нормально, але в цій гонці і ховається причина багатьох ваших проблем і стресів. Адже кава не стала смачнішою в дорогій чашці, вірно? А тепер уявіть, що кава — це життя, а все інше — гроші, робота, статус — це чашки. Ми всі гідні кращої чашки, але гонитва за чашкою сама по собі безглузда, тому що в ній ми просто не маємо можливості насолодитися самим смаком кави.

Запам'ятайте: у щасливих людей немає всього найкращого, але вони навчилися отримувати найкраще з того, що є».


AgroPortal.ua за матеріалами Fit4brain.com


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги