logo

Спецпроекти

Operations Center John Deere стає ще розумнішим та суміснішим

Operations Center John Deere стає ще розумнішим та суміснішим

Спецпроекти 03 грудня 2020. 06:26 1783

З допомогою Operations Center John Deere кожен фермер може управляти даними про господарство будь-де та в будь-який час. У зручному додатку на смартфоні або комп’ютері висвітлюється інформація про техніку, поля та забезпечується постійний зв’язок із оператором.

Компанія John Deere постійно удосконалює функціонал Operations Center, зокрема, щоб спростити його використання та забезпечити безперебійне введення даних. Останні оновлення зробили систему ще розумнішою та суміснішою.

Завдяки новим функціям, за допомогою всього лише декількох кліків, усі процеси можна налаштувати навіть після закінчення польових робіт.

Наприклад, якщо тракторист випадково зафіксував неправильний сорт врожаю, дані можна легко виправити пізніше. Подальші коригування також можливі, зокрема, для оброблюваної площі, засобів захисту рослин, сумішей, збору врожаю та калібрування врожаю на комбайні. Використовуючи безкоштовну програму MyOperations, оператори також можуть додавати дані.

Для аграріїв зі змішаним автопарком Operations Center пропонує кілька варіантів імпорту зовнішніх даних. Наприклад, найпоширеніші сторонні дисплеї можна підключити за допомогою відповідного формату. Крім того, дані з машин із дисплеями, що документують польові роботи у форматі ISOXML, можна імпортувати в операційний центр за допомогою USB-накопичувача. Це також працює з історичними даними машини, наприклад, якщо вони збережені на жорсткому диску комп’ютера.

Для управління автопарком тепер повністю доступне хмарне рішення DataConnect від CLAAS, 365FarmNet та John Deere. У даний час на бажаному веб-порталі користувача можна переглянути наступні дані машини: поточне та історичне положення машини, рівень паливного баку, стан роботи машини та швидкість. DataConnect також може використовуватися для зборулогістичної інформації та організації логістичних ланцюгів.

Навіть машини без телематичної системи можна включити до управління парком автомобілів за допомогою додаткової функції обміну місцезнаходженнями в програмі MyOperations. Цюфункцію може активувати водій, щоб використовувати положення смартфона для визначення місця розташування машини.

Крім того, Operations Center пропонує функції для кращого аналізу врожайності. Наприклад, урожайність озимої пшениці може відображатися на гістограмі, на якій кожне поле відображається окремо. Пунктирна лінія через всі стовпчики вказує на середній урожай, що полегшує виявлення та аналіз відмінностей.

На Agritechnica 2019 компанія John Deere заявила про рішення щодо скорочення часу налаштування машин для фермерів та підрядників на місцях. Ця нова функція буде доступна найближчим часом, а настановні лінії, норми насіння, карти додатків та багато інших польових робіт можна визначити на смартфоні або в Operations Center.

За допомогою цієї системи водій отримує інформацію, що надсилається на дисплей трактора.Після того, як дані імпортуються один раз, усі налаштування рульового управління та документації автоматично активуються, коли трактор потрапляє в межу поля, для чого потрібен лише один клік.

Operations Center може також забезпечити додаткову функціональність через підключення до постачальників програмного забезпечення та їхніх індивідуальних рішень.

Понад 250 компаній в усьому світі вже пов'язані з Operations Center John Deere, і доступні різні варіанти залежно від країни. У кожному випадку клієнт може вирішити, яке додаткове програмне забезпечення він хоче підключити до свого облікового запису Operations Center для обміну даними.


Наталія Помянська, AgroPortal.ua


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги