logo

Особистий погляд

Weidemann у важкій вазі: висока функціональність, комфорт і безпека Джерело фото: Weidemann

Weidemann у важкій вазі: висока функціональність, комфорт і безпека

Особистий погляд 19 травня 2020. 06:40 1932

Компанія Weidemann представила дві нові моделі в лінійці 11-тонних навантажувачів 90-й серії, і завдяки новим функціям ці машини відповідають результату «кращий в класі». Зараз у 90-й серії Weidemann в цілому три різні моделі для перевантаження особливо важкого матеріалу.

Поряд із уже наявним на ринку колісним навантажувачем 9080 серія доповнена моделлю 9580 вагою близько 800 кг із вантажним важелем і телескопічним колісним навантажувачем 9580T. У серійному виконанні модель 9580 оснащується двигуном Deutz TCD 4.1 S5 (115 кВт/156 к.с.). Для додаткового очищення ВГ використовуються DOC (дизельний окислювальний каталізатор), DPF (дизельний сажовий фільтр) і SCR (виборча каталітична нейтралізація). Двигун відповідає поточному стандарту токсичності ВГ Євро-5. Крім того, машина оснащена гідросистемою з продуктивністю 180 л/хв і має більше перекидаюче навантаження 6,32 т у порівнянні з моделлю 9080 (5,29 т).

Модель 9580T с объемом ковша 2,55 м³ во время земляных работ

Модель 9580T з об'ємом ковша 2,55 м³ під час земляних робіт

Висота підйому значно більше

Телескопічний колісний навантажувач 9580T поряд із високою функціональністю, високим рівнем комфорту та видатними стандартами безпеки в порівнянні зі звичайними колісними навантажувачами з вантажним важелем має телескопічну консоль і завдяки цьому має значно більшу висоту підйому 5,48 м і робочий діапазон 4,26 м у порівнянні з машинами з коромислом. При цьому телескопічні колісні навантажувачі володіють основними перевагами шарнірно-зчленованих колісних навантажувачів, такими як маневреність, стійкість і підйомне зусилля.

Оптимальный обзор навесных орудий с широким коромыслом, модель 9580

Оптимальний огляд навісних знарядь із широким коромислом, модель 9580

Простора кабіна з хорошим круговим оглядом була розроблена відповідно до новітніх знань угалузі ергономіки та оглядовості. Всі елементи управління в даній кабіні розташовані в зоніогляду й легко доступні.

Колесные погрузчики 9080 и 9580: комфортная кабина с хорошим круговым обзором и широкий погрузочный рычаг для хорошего обзора рабочего органа

Колісні навантажувачі 9080 і 9580: комфортна кабіна з хорошим круговим оглядом і широкий вантажний важіль для хорошого огляду робочого органу

Завдяки великому цифровому 7-дюймовому дисплею у водія завжди наявний огляд машини і найважливіших функцій. Стандартний клімат-контроль забезпечує хороший потік повітря в кабіні та роботу без втоми. В якості опції доступний також додатковий передпусковий підігрівач.

Современный 7-дюймовый цветной дисплей с понятной навигацией по меню

Сучасний 7-дюймовий кольоровий дисплей зі зрозумілою навігацією по меню

Швидше та продуктивніше

У 90-й серії представлено високоякісне стандартне оснащення, а також велика кількість різноманітних опцій. Завдяки опціональній швидкості 40 км/год можливе швидке подолання великих відстаней, а також використання машини в якості тягача — включаючи плавний рух.

Комплект світлодіодних фар робочого освітлення забезпечує підвищений комфорт і безпеку в темряві.

Гідравлічна потужність у стандартному виконанні становить 150 л/хв. Завдяки опції High-Flow можна домогтися продуктивності 180 л/хв, що відповідає результату «кращий в класі». Можливе також дооснащення 4-м контуром управління та функцією гасіння коливань при завантаженні.


Для довідки: протягом більше 55 років компанія Weidemann GmbH виробляє компактні навантажувачі Hoftrac®, а також колісні та телескопічні навантажувачі для сільського господарства і на сьогоднішній день є провідним виробником техніки для фермерів уЦентральній Європі. З моменту початку виробництва на провідних заводах у Дімельзе та Корбасі було випущено більше 117 000 навантажувачів.

Асортимент продукції дозволяє задовольнити всі побажання фермерів-скотарів, а також сільськогосподарських підприємств із великим обсягом навантажувальних робіт. Завдяки практичним навісним знаряддям навантажувачі Hoftrac®, а також колісні та телескопічні навантажувачі є ідеальними робочими машинами для щоденного використання. Починаючи з 2005 року Weidemann GmbH є дочірньою компанією Wacker Neuson SE.


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги