Конкурс проходитиме за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, проекту «Німецько-український агрополітичний діалог», Посольства Франції в Україні, Асоціації фермерів і приватних землевласників України, Аграрного союзу України, Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології імені М.Т. Рильського НАН України, Української асоціації активного та екологічного туризму, Науково-консультаційного центру з туризму, Асоціації гідів України та Асоціації гостинності України.
Мета проекту: сприяти взаємодії дрібного і середнього бізнесу та органів державного управління на селі для підтримки розвитку сільських територій та громад, популяризувати життя в селі, нагадати про історико-культурну спадщину українського села.
Період проведення: квітень-вересень 2017 року.
Етапи проведення
*при підрахунку результатів голоси онлайн-голосування та оцінки експертної ради будуть зведені до єдиної 50-бальної шкали. Відповідно максимальний бал для кожного села-конкурсанта від онлайн-голосування — 50, експертної ради — 50. Максимальний бал — 100.
Вимоги до села-претендента
- Коротко написати про «родзинку» села, обґрунтувати, чому саме це село може претендувати на звання «Неймовірне село України 2017». Текст не більше 1 тис. знаків з пробілами (форма заявки буде доступна з 3 квітня).
- Обов'язково вказати: ПІБ, контактний телефон і місце роботи того, хто подає заявку на конкурс (для уточнення даних, якщо це буде необхідно).
- Фото і відеоматеріали — за бажанням.
- Заявки надсилайте на пошту [email protected] з 3 квітня із зазначенням в темі листа назви села, або у Вас буде можливість заповнити її онлайн.
Примітка: до плей-листа конкурсу увійдуть найнеймовірніші села, заявки можна надсилати в формі есе або замальовки, це підвищить ваші шанси. Організатори залишають за собою право не інформувати тих учасників конкурсу, які не пройдуть конкурсний відбір.
Склад експертної ради
- Олена Ковальова, заступник міністра аграрної політики та продовольства України;
- Ніколя Перен, радник з питань сільського господарства посольства Франції в Україні;
- Анна Розенштіль, аташе з питань інституційного співробітництва, куратор гуманітарних проектів співпраці з громадянським суспільством та надання експертної допомоги Посольства Франції в Україні;
- Фолькер Зассе, керівник проекту «Німецько-український агрополітичний діалог»;
- Владислава Рутицька, радник міністра аграрної політики та продовольства України;
- Тарас Висоцький, генеральний директор асоціації «Український клуб аграрного бізнесу»;
- Олександр Лієв, голова правління Асоціації гостинності України;
- Олександр Матюшок, керуючий партнер HTI;
- Іван Томич, президент Асоціації фермерів і приватних землевласників України;
- Геннадій Новіков, голова Аграрного союзу України;
- Микола Фурсенко, голова Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад;
- Валентина Борисенко, доктор історичних наук, професор, завідувач відділу архівних наукових фондів Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології імені М.Т. Рильського НАН України;
- Сергій Підмогильний, керівник Української асоціації активного та екологічного туризму;
- Яніна Гаврилова, керівник Науково-консультаційного центру з туризму, керівник Асоціації гідів України;
- Анатолій Циркун, директор УКАБ-сервісу, генеральний директор агентства AgriEvent, керівник агентства AgriTravel;
- Ольга Сидоренко, директор журналу Agroexpert;
- Алла Стрижеус, головний редактор AgroPortal.ua.
Спонсор: холдинг Human Transparency Innovation (HTI)
Призовий фонд II Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2017» між переможцями (переможцем вважається село, а не конкретна людина, яка надіслала заявку на конкурс) буде розподілено наступним чином: перше місце — 50%, друге місце — 20%, третє місце — 10% , 20%, що залишилися від загальної суми призового фонду, буде рівномірно розподілено між 4-6 місцями.
Примітка: під призом мається на увазі сертифікат на певну суму з подальшою закупівлею для села організаторами необхідного інвентарю.
Сьогодні ми формуємо пул партнерів, які підтримають конкурс «Неймовірні села України 2017». Проект є некомерційним і всі кошти, за винятком організаційних витрат, отримають переможці. Якщо вас зацікавив цей проект і ви готові зробити свій внесок у розвиток української глибинки, пишіть або телефонуйте до нашої редакції: [email protected]; +380672838011