logo

Інфографіка

Трактори John Deere: оранка впродовж 100 років у інфографіці Джерело фото: tillage-live.uk.com

Трактори John Deere: оранка впродовж 100 років у інфографіці

Інфографіка 05 грудня 2018. 06:54 2619

Близько половини всіх полів планети обробляються за допомогою тракторів John Deere, а обіг Deere&Company складає більше $40 млрд на рік.

Проте придбання компанії John Deere компанією Waterloo Gasoline Engine Company в Айові у 1918 році було спірною інвестицією в той час. Деякі критики вірили у майбутнє тракторів, однак більшість були переконані, що фермери продовжуватимуть покладатися на традиційну кінську силу.

Історія 100-річного успіху та інновацій компанії John Deere від Waterloo Boy (перший трактор John Deere потужністю 12 к.с.) до сучасного «розумного» трактора відзначається цього року на всесвітніх тракторних заводах компанії.

Джерело: John Deere
Джерело: John Deere

Нині компанія пропонує першокласні рішення для аграріїв по всьому світу. Уявіть: еволюція від першого у світі дизельного трактора до абсолютного чемпіона потужністю 670 кінських сил — всього за 100 років.

Загалом трактори John Deere виробляють на 12-ти заводах по всьому світу. Найбільший завод John Deere за межами Північної Америки знаходиться у м. Мангейм (Німеччина). Звідти трактори експортуються до 100 країн світу.


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги