logo

Тваринництво

Звіроферми дають найбільшу щорічну виручку — €250 тис. з гектару

Звіроферми дають найбільшу щорічну виручку — €250 тис. з гектару

Тваринництво 13 лютого 2020. 09:41 2684

Загальна площа всіх діючих норкових ферм на території України складає 200 га, де інвестиції в один гектар склали €500 тис., а щорічна виручка — €250 тис. з одного гектару, що є одним з найвищих показників рентабельності в структурі сільського господарства.

Про це повідомив президент Асоціації звірівників України Володимир Федина під час круглого столу «Вдосконалення правового регулювання виробництва хутра в Україні».

«Норкові ферми — високодохідні підприємства з доданою вартістю, — говорить Володимир Федина. — За останні 6 років інвестовано в будівництво новітніх норкових ферм більше $106 млн».

Також він додав, що в найближчі роки інвестори готові вкласти €500 млн, в результаті чого буде створено 7500 нових робочих місць в селах, та надходження до бюджету більше 150 млн податків щороку. Валютна виручка в Україну зросте до €300 млн.

Зокрема, власник норкової ферми «Агропромінвест» озвучив податки господарства за останній рік, які склали близько 8 млн грн, а загалом за 2019 рік норкові ферми сплатили більше 30 млн грн податків в бюджети різних рівнів.


Для довідки: світовими лідерами з виробництва хутра та чисельності звіроферм є Данія, Китай, Польща, Фінляндія, США, Росія. На частку Європи припадає понад 50% вирощеного хутра в світі. Частка України складає 1% виробництва хутра у світі.


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги