logo

Тваринництво

Закупівельні ціни на свинину сповільнили зростання

Закупівельні ціни на свинину сповільнили зростання

Тваринництво 30 серпня 2019. 08:00 875

Ціна на ринку живця у останній тиждень літа продовжила підвищення, але меншими темпами ніж напередодні святкових вихідних.

Середньоринкова ціна додала 1% до позначки попереднього тижня та склала 49,4 грн/кг, йдеться у повідомленні Асоціації свинарів України.

«Незначне підвищення цін закупівлі відбулося у наслідок позитивного коливання планових цін від окремих постачальників свинини, які «розписали» товарне поголів'я на 0,5-1 грн/кг дорожче ніж тижнем раніше. Тим не менш, підвищення цін мало не такий масовий характер, як до цього, а очікування м'ясопереробників реалізувалися: м'ясних свиней забійних кондицій у кінці літа закуповували по 48-50 грн/кг. Планові продажі попереднього тижня, обмеженість пропозиції живця через сезонні фактори та тимчасово посиленіша конкуренція серед закупівельників допомогли ціні укріпитися», — йдеться у повідомленні.

Як зазначається, хоча епізодичні відмови та скорочення об'ємів заготівлі окремих закупівельників викликають настороженість операторів, більшість гравців ринку налаштована на сталість цін на початку осені. Цю тезу підтверджують і результати опитування переробників: абсолютна більшість учасників Асоціації «М'ясопереробної галузі» планує закуповувати живець по 48-50 грн/кг.


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги