logo

Тваринництво

Українська курятина поїде до Ліберії

Українська курятина поїде до Ліберії

Тваринництво 15 липня 2021. 09:14 1930

Українські виробники м'яса птиці та продуктів з нього отримали можливість експортувати продукцію до Республіки Ліберія.

Відповідний сертифікат погодили компетентні органи двох країн, йдеться у повідомленні Державної служби з питань безпечності харчових продуктів і захисту споживачів.

«Довгий час країни Африки залишалися поза фокусом зовнішньої політики України, і абсолютно дарма. Це великі нові можливості, зокрема для українських експортерів. Ми вже відкриваємо ці можливості реальними діями. МЗС у співпраці з Держпродспоживслужбою відкрили ринок Ліберії для українських виробників м«яса птиці та продуктів з нього. Важливо, що йдеться, зокрема про збільшення експорту харчової продукції із доданою вартістю», — заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

«Кожен новий ринок — це нові можливості та перспективи для українських виробників. Ліберія, як і інші країни Африки, є дуже цікавою для українського бізнесу», — розповіла голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька.

Форма сертифікату розміщена на офіційному вебпорталі Держпродспоживслужби у розділі «Міжнародне співробітництво», рубрика «Сертифікати на експорт з України»


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги